Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

malpaso

Klej tylko na krawędziach, do tego powietrze na brzegach. No i co z tego że to Spigen? To jest badziew w 100 procentach skoro takie niedoróbki są. Szkoda na to kasy. Takiego samego paździeża tylko bez nazwy Spigen kupisz za około 5 zł na aukcji.

Dla mnie totalna dyskwalifikacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam Spigena i polecam. Jedno z lepszych jak nie najlepsze. Pokrywa cały ekran żadnych przebarwień, przylega idealnie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj kupilem szkło hybrydowe od 3mk flexible glass do p20 pro, idealnie pokrywa cały front, kosztowało 60 zł, przy czym mam rok gwarancji na ewentualne odłażenie szkła, z paragonem, szkiełko założyła mi Pani w galerii Wola Park w Warszawie.

Dziś do tego szkła, na stoisku w innej galerii dopasowałem etui, bo to oryginalne które było razem z telefonem nie nadaje się do tego szkła, podczas blokowania/odblokowywania ekranu, przyciszania lub poglasniania, szkło zaczynalo odłazić, etui było zbyt miekkie i naciskało na szkło...

Dzis kupilem przeźroczyste etui od Goospery za 30 zł, idealnie pasuje do tego szkła od 3mk, przy czym jest sztywniejsze, nie wywiera nacisku na szkło, jedno z drugim naprawdę pasuje idealnie, jeśli ktoś jest zainteresowany, fotka poniżej. default_wink.png

ac938b7999930e6431c446a45c91bded.jpg8ef24471361c3fecaf0079baaa70accc.jpg

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Na szkło do p20 pro wydałem 25 zł plus koszt wysyłki 8zł i powiem tak, nie wyobrażam sobie innego zabezpieczenia. Szkło klejone klejem typu Loca, utwardzane UV, zakrywające praktycznie cały ekran, bez zbędnych czarnych pasków itp. dotyk działa idealnie, poślizg świetny, kolory, jak na gołym ekranie. Oklejalem już dziesiątki telefonów szkłami i foliami i stwierdzam, że nie ma nic lepszego na ekrany niż szkła klejone UV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpaso

Podaj namiary skąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam skorzystać z usług mediamarkt i wziąć ta folie docinana pod wymiar. Czy ktoś się orientuje jakie są różnice między foliami? Jest zwykła, HD i Ultra HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

@majkel02

Nie dziękuj... 

Screenshot_20190804_185048_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opis marketingowy przeczytałem przed postem. Pytanie kieruje do osób które miały styczność z kilkoma rozwiązaniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://sklep.3mk.pl/pl/c/P20-Pro/1947

Czy któryś z tych zestawów jest opłacalny? Zwłaszcza chodzi mi o szkła ochronne, za dużo typów do ogarnięcia dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    https://sklep.3mk.pl/pl/c/P20-Pro/1947
    Czy któryś z tych zestawów jest opłacalny? Zwłaszcza chodzi mi o szkła ochronne, za dużo typów do ogarnięcia dla mnie :)
    Masz kilka postów wyżej jak na moim p20 pro wygląda flexible glass, zerknij. Ja od siebie polecam wlasnie to szkiełko.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi