Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

robertd
    Napisano (edytowane)

Przyszły szkła, co prawda u poprzedniego sprzedawcy musiałem zrezygnować bo mieli problem ze ściągnięciem i to przez 2 miesiące.

Gdyby ktoś szukał to w homescreen_pl mieli od ręki.

Ok ale nie o tym. 2 tel udało mi się ponownie nakleić śmiem twierdzić dokładnie.

Po porządnym oczyszczeniem ekranu i baczeniem na paprochy, tu trzeba bardzo uważać bo z powietrza potrafi paproszek przykleić się do ekranu. Także po wyczyszczeniu i szybkiej ocenie, należy nie bawić się tylko przyłożyć szkło nad ekran (nie przyklejać) tak żeby zminimalizować ryzyko przyklejenia paprocha. Wczoraj się przekonałem na 2ch tel, sprawdzone, czyste i po jakiejś dłuższej chwili paproch :0 One wiszą w powietrzu i tylko czyhają na Wasze ekrany :)

To generalnie do wszystkich szkieł czy folii.

Wcześniej wysyłamy do siebie np. sms żeby diodka nam się zapaliła czy migała. Bardzo pomaga w wycelowaniu.

Układamy tel. np. diodką po lewej. Łapiemy szkło palcami z lewej i prawej strony (palce na dłuższych bokach), palce lekko opieramy na bokach tel. żeby było wygodnie i celujemy najpierw w diodkę nie przykładając do końca szkła do ekranu, potem to samo po prawej stronie, żeby były równe odstępy od czytnika linii papilarnych, ponownie spr. diodki i przyłożenie od strony diodki i puszczenie szkła.

Pierwszy tel. ponownie się trochę pobawiłem, ale już nie tak długo jak przy pierwszym szkle spigena, ale 2gi tel. wczoraj poszło jak z płatka.

Edytowane przez robertd
    • Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi