Skocz do zawartości
under555

zamknięty Sprzedam kilka akcesoriów do telefonów - głośnik JBL oraz kilka par słuchawek a takżę ogrom innych rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam wiele wiele fajnych rzeczy, które możecie kupić :)

Te Androidowe opiszę tutaj dokładniej a te mniej... tylko wypiszę gdzieś na dole i dam link, jedne zbiorczy link.

1. JBL Flip 3- czarny, stan dosłownie jak nowy bo grał może z 20h łącznie. Jest ubezpieczony na 5 lat od wszelkiego co nieszczęśliwe -zalania, spalenia itd. Cena 349zł do negocjacji.

2. Słuchawki dokanałowe Pioneer - najwyższy model poprzedniej serii... tylko 199zł - są nowe, w folii i na gwarancji

3.AKG M220 PRO - to tak naprawdę K240 ale po innym szyldem. Świetne słuchawki a u mnie na dodatek tanie bo 349zł... grają jakby kosztowały 1000zł. (brat ma drugą parę i testowałem).

Są fabrycznie zamknięte przez producenta, pochodzą z legalnego źródła -jak wszystkie rzeczy, które sprzedaję.

Szczegółowe opisy, prawdziwe zdjęcia i wszystko , czego "dusza zapragnie" znajdziecie na OLX

tutaj

link do olx

'

Znajdziecie tam także moje inne rzeczy na sprzedaż

kino domowe/sondbar JBL, highendowy player muzyczny Onkyo, dysk zewnętrzny przenośny,zegarki męskie i damskie cenionych firm, depilator laserowy:D oraz słuchawki gamingowe.

link do Telewizora 3D /monitora

Zapraszam serdecznie.

Szanowna Moderacjo, nie wrzucałem zdjęć tutaj bo są na OLX a przede wszystkim dlatego,że przedmiotów na sprzedaż jest ponad 10 to byłoby ze 40 zdjęć i nie da rady tego tutaj wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

@under555

wykrzyk.png Temat jest niezgodny z Regulaminem Działu Giełda..

Popraw go w ciągu 24 godzin!
    W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

Temat niepoprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x