Skocz do zawartości
zgierek

(S9+)Słaba jakość dźwięku muzyki przez bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozwiązałem problemu, występuje nadal.

Ustawienia już znalazłem w pierwszy dzień odkąd mam S9+ niestety dane urządzenie musi obsługiwać np. inny kodek lub bitrate, jeśli nie obsługuje to nie da się nic przestawić lub wraca od razu po przestawieniu na ten który ma być. Aktualizacje też nic nie zmieniły. Używam zamiast BT w radiu Kabla AUX niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie ponownie.

Doszedłem do tego gdzie leży problem i jest nim połączenie z smatwatchem.

Kiedy odłączę Geara S3 jakość dźwięku momentalnie się poprawia, wychodzi na to że system rezerwuje część transferu dla zegarka przez co obniżany jest bitrate dla audio.

Zgłaszałem już ten problem przez samsung members ale wątpię że coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra a teraz tak... nie moge wymusic na moim 9+ kodeka aptx. we wspolpracy ze sluchawkami sony wh 1000xm2. jesli uda juz sie przelaczyc w opcjach programisty to z automatu do SBC. support samsunga powiedzial ze s9+ nie wspiera aptx bo nie ma tego wymienionego w specyfikacji na stronie... wiec uwaga co mowia ma aptx ale w zwiazku z tym ze tego nie komunikuja to moze nie dzialac poprawnie... to oficjalne onfo od samsung polska.... reasumujac ma ktos jakis pomysl jak to sprzegnac kodekiem aptx?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 13.01.2019 o 14:55, zgierek napisał:

Witajcie ponownie.

Doszedłem do tego gdzie leży problem i jest nim połączenie z smatwatchem.

Kiedy odłączę Geara S3 jakość dźwięku momentalnie się poprawia, wychodzi na to że system rezerwuje część transferu dla zegarka przez co obniżany jest bitrate dla audio.

Zgłaszałem już ten problem przez samsung members ale wątpię że coś z tym zrobią.

Czy udało Ci się rozwiązać jakoś ten problem? Może jest jakaś apka, która nakazaywałaby cała "moc" BT wysyłać na jedno urządzenie (audio w samochodzie, o ile wykryje jego dostępnośc)?? 

Edytowane przez cyfer83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zauważyłem takich objawów. Zawsze podpięty Gear S, a strumieniowanie muzyki działa idealnie przez BT (słuchawki, głośnik MI, głośniki Logitech, wieża Blaupunkt, samochód).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udało się rozwiązać problemu, pogodziłem się z tym i po prostu odlaczam zegarek na czas słuchania muzyki w samochodzie. Z tego co sprawdziłem to nie dotyczy to tylko s9 ale i innych telefonów także. A ci co piszą że u nich się to nie dzieje to po prostu mają za słabe ucho żeby usłyszeć różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zgierek ale z tym zegarkiem, czy z każdym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi