Skocz do zawartości
krzysiekkce2

Powidoki na panelu POLED. Jakie są wasze doświadczenia i jak często ten problem występuje.

Rekomendowane odpowiedzi

djzaq

Powiem Ci że pobierz sobie apk OLED tools i wieczorem w łóżku sobie testuje ekran w całkowitej ciemności i mam chmury po bokach.. Ale belki nie mam ani przycisków home. Telefon mam od marca. Ekran na 90% przeważnie. 49edf758fa63c43b49e1d4031d126b0d.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem tą aplikacją. Z tego co widzę mam już lekko wypalone wszystkie ikonki, które są na pulpicie. Wszystkie, które są na dole i jedną wyżej (tylko tyle mam).
    No i oczywiście dolna belka. Słabo...
    Widać to głownie na niebieskim tle w aplikacji, którą podesłałeś no i na szarym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, ja swój V30 również używam od ponad pół roku (kupiłem bodajże w marcu) i nie mam żadnych wypaleń, mimo używania AOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AOD tez używam, ale wyspałem od AOD nie zauważyłem. Ciekawe jak reszta uzytkownikow. Byc może trafiłem na jakis wadliwy telefon. Zobaczę jak będzie za miesiąc. Najwyżej pojdzie na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Sprawdziłem wczoraj po pojawieniu się tego tematu, podświetlenie na auto, używam telefonu sporo - i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romuch

Podepnę się pod temat. Nie mam problemów z wypalonym na stałe ekranem ale mam inny problem. Kilkusekundowe powidoki. Np. Tworzę sobie notatkę w Evernote, ciemne tło, klawiatura biało-czarna, jak zamknę klawiaturę to przez kilka sekund (nawet kilkanaście) widzę pozostałość po klawiaturze. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zauważyłem ze tez tak mam, ale na razie tylko na górnej belce powiadomień.

Zaczalem to zauważać, poniewaz ostatnio używam 100% jasności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romuch

Nagrałem filmik. Mimo braku ostrości widać dokładnie o co mi chodzi. Migotanie nie jest widoczne gołym okiem.

https://youtu.be/ZsaAheHclN8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze takiego efektu nie mam, ale pewnie juz niedługo. Ciekawe jak reszta. Czyżby zapowiadały sie kolejne wadliwe ekrany LG?

Czy ktos moze się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romuch

Mój telefon ma trzy miesiące i wydaje mi się, że ten efekt był od początku tylko nie byłem pewny czy może moje oczy się długo adoptują a może miałem nieco inne kolory poustawiane.

Z tego co pamiętam to pierwsze ekrany POLED (czy jakoś tak) w LG Flex miały taki problem:   (od 5-13)

https://youtu.be/oo3aH1fGD7M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi