Skocz do zawartości
milatam

PC nie widzi P8 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

milatam

Mam problem z dostaniem się do pamięci wewnętrznej huawei P8 Lite z poziomu PC. Telefon ma Stockowy 6.0, roota przez Magiska i TWRP. Jest też załączone DebugowanieUSB. Jest BusyBox 1.28.3 i Xposed a w nim jedynie Xprivacy.

Telefon po podłączeniu do PC wogóle się nie pojawia. Mam wgraną Javę JDK, JRE, są sterowniki ADB USB (Unowersal ADB Drivers), mam ADBminimal i ADB z FASTBOOTEM po wierszu poleceń działa...

Mam też Android Commandera 0.7.9.11 - niestety nic mi nie wykrywa mi pamięci wewnętrznej.

W komputerze w "mój komputer" mam tylko dyski z PC.  Przestawienie w Huawei z MTP na inne np. PTP nic nie daje. Jedynie gdy wyjdę z RNDIS (Ethernet) i wejdę w MTP to pojawi mi się karta pamięci.

Edytowane przez milatam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

99% tego co masz zainstalowane jest zbędne(w tej sytuacji). Mtp wymaga ewentualnie sterowników od Huei.

http://forum.android.com.pl/topic/321680-problem-z-hisuite-aplikacja-nie-wykrywa-telefonu-jak-zgrać-pliki/?page=2&tab=comments#comment-5159341

Wersja Windows(pełna nazwa)?

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Windows 7 Pro x64 SP1 po modyfikacjach (DISM++7 i NTLite), wywalony Defender, Update, zero poprawek z M$ + kilka innych bajerów; stoi jedynie zapora i nakładka WFC PRO;

Smartfon łączę przez USB 3.1 no ale ADB działa i nie ma różnicy czy w USB 3.1 czy 2.0 (tak mi się wydaje)

PS. Reszta jest zainstalowana bo bawię się trochę w testowanie aplikacji i ROMów więc musi być.

Zaraz zerknę na HiSuite bo tego nie próbowałam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi