Skocz do zawartości
podly12

zamknięty Telefon do zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Otóż stoje przed dość trudnym wyborem a mianowicie przymierzam się do zmiany telefonu. Obecnie używam a5 2016, który nie zadawala mnie swoim aparatem.  Wymogi jakie mam to aby telefon robił dobre zdjęć i filmów ( zdjecia i filmy robie amatorsko, żaden profesjonalizm) oraz bateria by spokojnie wytrzymywała 1 dzień bez ładowania, w gry jakieś zdarza mi sie pograć lecz nie są to super wymagające tytuły.  Rozglądam się za telefonem używanym w jak najlepszej cenie, myślałem nad S7 edge albo Mate 10 pro. Mam jeszcze możliwość wzięcia na umowe mate 10 lite lub p20 lite nówke. Wiadomo że samsunga znajde w lepszych pieniądzach i tu pytanie czy jest sens dopłacać do Huaweia czy moze szukać czegoś innego ? 

Edytowane przez podly12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić od siebie HTC U11, telefon ze znakomitym aparatem nie tylko w dzień ale też w gorszych warunkach, świetne audio boomsound, telefon zasuwa na oreo aż miło, cena używanej sztuki to ok. 1400zł, nówka - 1700zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayen1

SGS7/Edge będzie spoko w tej cenie do zdjęć, masz jeszcze LG G6 jakbyś chciał coś co wygląda nowocześnie, bo jednak dla niektórych wygląd S7 to już antyczny. Przydałaby się jednak orientacyjna cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planowałem wydać w graniach 1300-1800zł w tej cenie nawet s8 bym wyhaczył lecz czytałem że bateria nie wytrzyma dnia. 

Htc odpada mam złe doświadczenia z tymi telefonami. Co do LG może być spoko lecz strasznie na wartości spadają. A o mich propozycjach odnośnie mate 10 pro co sądzicie  ?

Edytowane przez podly12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Mate 10pro - bardzo dobry sprzęt do zdjęć, zarówno za dnia jak i w gorszym oświetleniu. Drugi obiektyw, monochromatyczny, daje sporo możliwości zabawy zdjęciami. Do tego ma świetną baterię, 6GB Ramu i 128GB pamięci. Ekranowi też nic nie brak, chyba że chcesz się bawić w VR. Musisz pamiętać że nie ma gniazda Jack i ładowania bezprzewodowego, jeżeli tego potrzebujesz. Mam go od premiery i póki co to najlepszy sprzęt jaki miałem.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

I jak to w Huawei/Honor bajeczny tryb nocny. Brakuje mi tego w S8+. 

Wydajność bajka. Celuj w Mate 10 PRO. 

P20 lite kupiłem żonie. Na razie genialny,ale nie wart 1500-1600zł. Bliżej 1200zł. Trochę z ceną przesadzili. Ale jest to średniak. Więc do Mate 10 PRO sporo mu brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X
    9 godzin temu, cayen1 napisał:

SGS7/Edge będzie spoko w tej cenie do zdjęć, masz jeszcze LG G6 jakbyś chciał coś co wygląda nowocześnie, bo jednak dla niektórych wygląd S7 to już antyczny. Przydałaby się jednak orientacyjna cena.

Trochę przesada z tym antycznym wyglądem.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

@Mr X

No niestety ale tak już wygląda :) S7E trzyma jeszcze poziom,ale S7 już nie. Można się kłócić i tupać nogami,e weszła już moda/era na telefony z jak najmniejszą ramką. 

Ale jeżeli chodzi o aparat to nie ma co się zastanawiać czy G6 czy S7. Samsung wygrywa bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=117050]Mr X[/mention]
    No niestety ale tak już wygląda S7E trzyma jeszcze poziom,ale S7 już nie. Można się kłócić i tupać nogami,e weszła już moda/era na telefony z jak najmniejszą ramką. 
    Ale jeżeli chodzi o aparat to nie ma co się zastanawiać czy G6 czy S7. Samsung wygrywa bez dwóch zdań.
    Nie byłbym taki pewien. Aplikacja Google Camera zmodyfikowana pod G6, daję temu aparatowi nowe, lepsze życie. Wejdź w dzial G6, tam mozna obejrzeć przykładowe zdjęcia wykonane z pomocą tej aplikacji.

A co do ceny G6, juz i tak spadla od nowości o ponad 1500 zł, na jakieś większe spadki bym nie liczył.

Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

@podly12

wykrzyk.png Temat narusza regulamin działu Telefony / Tablety i netbooki – Zakupy.
    Zapoznaj się z Regulaminem Działu.

Popraw go w ciągu 24 godzin!
    W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x