Skocz do zawartości
poohateq

Agregator newsów, aplikacja do przeglądania nowości z funkcją katalogowania tagowania segregowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Sprawa ma się tak że lubię być na bieżąco z nowościami, ciekawostkami i ważnymi informacjami na świecie. Jak każdy mam wielu znajomych i kazdy ma inne zainteresowania nie koniecznie takie same jak ja. Do brzegu: szukam aplikacji a'la RSS lub jakiś agregator newsów w którym będę mógł sobie katalogować/segregować/tagować danego newsa.

Mam kolegę Bartka interesuje się sportem więc jak w aplikacji ustawie sobie zainteresowanie sportem mogę zaznaczyć lub przenieść do katalogu Bartek wiadomości które mogą go interesować aby mieć ciekawy wątek do poruszenia z nim na najbliższym spotkaniu.

Koleżanka Agnieszka lubi muzykę poważną więc wszystkie ciekawe sprawy związane z tematem wrzucam do jej tagu/katalogu.

Ogólnie czy jest jakaś aplikacja żebym mógł katalogować ciekawostki w zależności od osoby?

Druga sprawa polecana aplikacja do Reddita, wykopu i digg. Czy mam szukać każdej oddzielnie dla każdego portalu ? A moze powstała jedna żeby odczytać info że wszystkich? A może ma funkcję jak wyżej katalogowania newsów?

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi