Skocz do zawartości
Puniek

Słuchawki z zestawu - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Puniek
    Napisano (edytowane)

Kilka dni temu kopiłem S7 Edge. Postanowiłem sprawdzić sluchawki. Mam pewne porównanie ponieważ wcześniej miałem (i mam nadal) A5 2016. Słuchawki od S7 Edge nie są dokanałowymi ale takimi z wylotem dźwięku z boku po włożeniu ich do ucha. Te od A 5 2016 byly klasycznymi dokanałowymi z silikonową oprawką. Postanowiłem porównać dźwięk. Niestety te od S7 Edge do pięt nie dorastają tym od A5... brakuje basu a dźwięk jest ostry. Wiem , ze i te od A5 nie są jakimś 7cudem świata ale różnica jest niesamowita.
    czy u Was szanowni Państwo w S7EDGE też były w zestawie słuchawki z tym wylotem bocznym (które notabene mówiąc mi ciągle wypadają z ucha) czy ja tak trafiłem?

Edytowane przez Piwakk
    Poprawienie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

Też mam takie. Są jakie są....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to są nowe nie używane to warto  zainteresować się takim tematem jak wygrzewanie słuchawek ,  a dopiero po jakimś czasie stwierdzać jaką jakość dźwięku reprodukują. I nie jest to audiofilski bełkot. W linku zawarte są informacje na ten temat. Miłego czytania. https://tomigra.wordpress.com/2016/08/16/wygrzewanie-sluchawek-prawda-czy-mit/

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek

Kiedyś auta się docierało :) 
    Brzmienie to jedna sprawa... a druga to sposób trzymania. Te od S7 EDGE po prostu mi wypadają bo pewnie jeden z otworów usznych mam szerszy....a te od A5 2016 nie wypadają no mają delikatne silikonowe wkładki dokanałowe i leżą jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam taką sprawę.

Gdzie kupię ORYGINALNE słuchawki od S7 Edge ? Posiadałem wcześniej ten telefon i te słuchawki były idealnie dopasowane do mojego ucha i generalnie to jest główny powód moich poszukiwań.

Niestety słuchawki douszne nie trzymają się kompletnie w moim uchu, sprawdzałem ich kilka.

Czy takie z allegro w przedziale 15 - 39 zł będą oryginalne ? 

Jeżeli jesteście w stanie to proszę o podanie linków do ofert. 

Z góry bardzo dziękuję !

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam te słuchawki leżą od prawie 2 lat w pudełku po s7E :) jesteś zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcinKlin ja tez zamierzam kupić słuchawki z S7 Edge, ale z innych powodów. Potrzebuje tego pudełeczka. Bedą w nim słuchawki z S9+. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, MarcinKlin napisał:

@the_naturat_com dzięki za info :)

@szymibtw A ile byś chciał za te słuchawki? 

Nie wiem ile to warte. Raz miałem je założone w drodze do sklepu po nowe słuchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi