Skocz do zawartości
Szymon035

Android Oreo [8.0] - Dyskusja ogólna, wrażenia, błędy, opinie, statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nikt nie powiedział, że XEO będzie za kilka dni. W przypadku S7 Edge musieliśmy czekać miesiąc po udostępnieniu 7.0 dla BTU.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, Szymon035 napisał:

Następne takie posty będą usuwane i traktowane jako SPAM.

Po to jest dyskusja aby dyskutować o nowym androidzie.

Sądząc po waszych wypowiedziach to instalujecie każde aktualizacje w ciemno? Nie sądzę... Każdy jest ciekaw opinii nowego systemu mimo że jeszcze nie został do Polski wydany.

Jak widać prawda w oczy kole. Tak, bezsensowne wywalanie postów, które wytykają wam, moderatorom błędy, to wasza specjalność na tym forum. :P

Ja np nie jestem ciekaw opinii jakiegoś tam "sztukowanego" na siłę systemu z poza naszego rynku. Będzie wersja oficjalna dla XEO w Polsce, to dopiero będę ciekawy jak to działa i dopiero wtedy dla mnie dyskusja o Oreo dla S7E będzie miała sens.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035
    12 minut temu, pawel1710 napisał:

dyskusja o Oreo dla S7E będzie miała sens

Oreo już wyszedł na ten model telefonu więc dyskusja jest na miejscu. Zawsze były zakładane tego typu tematy aby nie robić bałaganu na forum z setkami pytań. Ty tego nie widzisz ale jako Moderator wiem z doświadczenia jak jest. Ten temat jest właśnie tematem zbiorczym na temat Oreo na S7 Edge a nie tylko dla regionu w Polsce. To jest tak jak byś kupił samochód po premierze w Genewie a dopiero za kilka dni w Polsce był by dostępny a nie mógł być o nim pisać i dyskutować.

Temat w dziale R&M ma już 8 stron więc inni jednak są zainteresowani tego typu tematami.

Koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    5 godzin temu, Chudybws napisał:

Ktoś wie jak się tego pozbyć?

Wyrzucić tem śmietnik od FB złodzieja danych uzurpującego sobie prawa do panowania nad naszymi telefonami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710
    Napisano (edytowane)
    7 minut temu, Szymon035 napisał:

Oreo już wyszedł na ten model telefonu więc dyskusja jest na miejscu. Zawsze były zakładane tego typu tematy aby nie robić bałaganu na forum z setkami pytań. Ty tego nie widzisz ale jako Moderator wiem z doświadczenia jak jest. Ten temat jest właśnie tematem zbiorczym na temat Oreo na S7 Edge a nie tylko dla regionu w Polsce. To jest tak jak byś kupił samochód po premierze w Genewie a dopiero za kilka dni w Polsce był by dostępny a nie mógł być o nim pisać i dyskutować.

Temat w dziale R&M ma już 8 stron więc inni jednak są zainteresowani tego typu tematami.

Koniec offtopu.

Oreo wyszedł, ale nikt go jeszcze oficjalnie, bez "rzeźbienia" u nas zainstalować nie może, więc taki temat póki co może sobie być, ale pasuje raczej właśnie tylko do działu "Romy i modyfikacje" i tam niech sobie ludzie piszą o "modyfikacjach" pozwalających nieoficjalnie zainstalować na S7E Oreo i  tam niech wyrażają swoje opinie jak działa nieoficjalnie zainstalowany poprzez jakieś tam modyfikacje system Oreo, a nie tutaj, bo tam jest na to miejsce. Tutaj powinna być dyskusja na temat wersji oficjalnie dostępnej w Polsce. Zresztą, nikłe zainteresowanie tym tematem w przeciwieństwie do tego z działu "Romy i modyfikacje" tylko potwierdza to co piszę, bo póki co jest to u nas system dla lubiących "rzeźbić" w telefonie.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Przed chwilą Samsung wypuścił dwie kolejne aktualizacje Oreo.

VOD - Brand Vodafone UK

VDI - Irlandia również brand Vodafone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sammobile te romy są już od rana.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek

Pytanie, czy warto to na naszych S7 EDGE instalować bo czy ni okaże się, ze bateria na tym chodzi o 30% ktocej i soft zacina się...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz, Puniek napisał:

Pytanie, czy warto to na naszych S7 EDGE instalować bo czy ni okaże się, ze bateria na tym chodzi o 30% ktocej i soft zacina się...

Warto. Ale jak wyjdzie XEO i Odinem z Full wipe :) I bateria będzie trzymać po kilku ladowaniach tak samo lub trochę lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfd

A ktoś się wypowie o aparacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi