Skocz do zawartości
Daniel Artur

zamknięty Google Maps - nie zawsze chce automatycznie rozpocząć prowadzenie do celu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich BB) Na wstępie powiem, że jestem tutaj nowy. Problem z którym się borykam, jest swego rodzaju irytujący, oczywiście poszukałem tutaj na Forum, czy nie było tego problemu, jednak nic z tego, nie znalazłem, ale jeśli coś przeoczyłem, to przepraszam i bardzo proszę o usunięcie jeśli takowy temat był poruszany lub przeniesienie go do innego działu, jeśli w nie odpowiednim dziale piszę. 
    Wstawiłem niżej zrzuty ekranu  z telefonu, z aplikacji Google Maps. Jak widać na pierwszym screenie jest ustawiony punkt początkowy moja miejscowość i docelowy Kraków i niżej widoczny przycisk "Rozpocznij" ,który uruchamia navi i prowadzi automatycznie do celu podczas jazdy samochodem. Jednak, w drugim już screenie sprawa jest deczko inna, bo zamiast przycisku "Rozpocznij", jest " Podgląd" i tu jest problem, bo szczerze nie bardzo uśmiecha mi się klikanie co jakiś czas w ekranik, w przycisk, który będzie pokazywał mi, jak dalej jechać, kierunek, gdzie skręcić itp., - tak jakby "manualna nawigacja". Jest to dość denerwujące i nie bardzo wiem o co chodzi i jak sobie z tym poradzić. Sytuacja też miała miejsce jak chciałem pojechać do Rzeszowa. Tylko tutaj już było co innego. Trasa do i z Rzeszowa w ogóle, w obu kierunkach, nie pojawił się przycisk "Rozpocznij" i z automatu uruchomienia navi i prowadzenia, tylko " Podgląd" ( tak jak w przypadku powrotu  z Krakowa) i musiałem pożyczyć od znajomego nawigacje, bo Google Maps coś u mnie zaczął protestować. Możliwe, że ja coś źle robię i dlatego tak się dzieje, nie wiem. Telefon jaki posiadam to Huawei P9 Lite, Android 7.0, wszystkie aplikacje (w tym Mapy Google'a) i sam Android są zaktualizowane.  Dziękuję i przepraszam za długi post, mam nadzieję, że jakoś uda się wspólnymi siłami temat jakoś ogarnąć :) Pozdrawiam :) 

31743592_1775351592531501_346877557578137600_n.png

31562293_1775351699198157_7928683304008548352_n.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Dubel. Idzie do :kosz:

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x