Skocz do zawartości
Onkioo

Z LG G4 na Galaxy S8 czy Huawei p20 pro? Priorytet - aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Onkioo
    Napisano (edytowane)

Witam mam pytanie obecnie posiadam zasłużonego LG G4 i z racji ze już go trochę mam i w zeszłym roku miałem przesiadke na G6 24 godzinną (zwróciłem ją z powodu słabego aparatu) postanowiłem zakręcić się po sklepach za nowym telefonem.I tak z racji ze Samsung oferuje teraz zwrot nakładów poniesionych na Galaxy S8 zastanawiam się czy go nie zakupić ? Głównie nie zwracam na nic uwagi co mam w telefonie poza Aparatem to jest coś co musi być Bardzo Dobre.Czy jest szczerze sens przesiadki na Galaxy S8 ? Mając obecnie LG G4 ?

Czy może poczekać jak Huawei P20 Pro stanieje i wtedy przeskoczyć na niego bo 3 tysięcy to już za żadne skarby nie chce płacić .

Z góry dziękuje wam za każdą radę 

Edytowane przez Piwakk
    Poprawienie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od funduszy oraz tego na czym Ci w telefonie najbardziej zależy.

• Piwko! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onkioo
    2 godziny temu, little.big.conversation napisał:

Wszystko zależy od funduszy oraz tego na czym Ci w telefonie najbardziej zależy.

Tak jak napisałem wyżej.Na aparacie zdecydowanie :) Na tą chwile w moich możliwościach finansowych jest S8 tylko czy warto przeskakiwać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G4 to już staruszek więc warto by było zmienić na coś nowszego, np z 2017r. W cenie S8 możesz też wziąć pod uwagę HTC U11 - aparat wcale nie gorszy niż w samsungu, za ok. 2 tyś możesz pomyśleć nad Huawei Mate 10 pro.

• Piwko! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onkioo
    10 godzin temu, little.big.conversation napisał:

G4 to już staruszek więc warto by było zmienić na coś nowszego, np z 2017r. W cenie S8 możesz też wziąć pod uwagę HTC U11 - aparat wcale nie gorszy niż w samsungu, za ok. 2 tyś możesz pomyśleć nad Huawei Mate 10 pro.

Żona kupiła w zeszłym roku S7 i troche mnie naszło aby powrócić do tej firmy .Mam okazje ze zwrotami,rabatami dobrze wyrwać S8 w okolicach 1700 zł i dlatego pytam o niego lub o poczekania dłuższy czas na P20 Pro .

G4 aparat 16mpix 

S8 12 mpix ale czytam ze diabeł tkwi w szczegółach no wiec czy warto przeskakiwać ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Taki diabeł w tych szczegółach że ich czasem brakuje. Wyłazi to na zdjęciach. Jedyna rzecz która mnie denerwuje w S8+. Co z tego że aparat świetny jak traci na szczegółach. Zdjęcia grupowe w przedszkolu lub zdjęcia z dużą ilością detali i widać na tv bez zbliżania. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    Napisano (edytowane)

Na głównej jest artykuł https://android.com.pl/artykuly/117701-zamiana-samsung-galaxy-s8-plus-huawei-p20-pro-wady/

S8 robi świetne zdjęcia, ale potwierdzam że zdjęcia Samsungowe mają mniej szczegółów od konkurencji.

Edytowane przez spec-naz1
    Literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Hehe co za łeb to pisał. Najbardziej śmiechłem jak przeczytałem o bieli na S8+ :HIHOTEK: Wystarczy położyć każdą eSkę koło IPSa i widać tą"rewelacyjną" biel :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onkioo
    Dnia 5.05.2018 o 12:01, spec-naz1 napisał:

Na głównej jest artykuł https://android.com.pl/artykuly/117701-zamiana-samsung-galaxy-s8-plus-huawei-p20-pro-wady/

S8 robi świetne zdjęcia, ale potwierdzam że zdjęcia Samsungowe mają mniej szczegółów od konkurencji.

A mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć .Ktoś kiedyś wrzucał kilka razy. Na forum zdjęcie z zagranicznej strony z rankingiem telefonów na przestrzeni 3-4 lat z pkt według najlepszego aparatu.Wiecie może gdzie mogę go znaleźć oczywiście porównując G4 z najnowszymi w tym z S8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@Onkioo  Pewnie chodziło Ci o to :https://www.dxomark.com/news/

Muszę Cię zmartwić, bo o ile jakieś poglądowe znaczenie ten ranking ma, to od dłuższego czasu krążą opinie o uczciwości tych testów więc nie sugerowałbym się tym zbytnio;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi