Skocz do zawartości
spec-naz1

V30 H930 OREO - V20Y-00-OPEN-EU 0710 [8.0]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest ten rom, czy nowszy? Opłaca mi się aktualizować, czy na razie raczej dać sobie spokój?

267489077_Capture_2018-07-04-15-04-47.thumb.png.2425272ad8f2813b0d4c9008f3cf2b77.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@JungleMan Nie, ty masz poprawki z 1 Marca a w temacie są z 1 Maja. Różnica po prostu w nowszych zabezpieczeniach systemu.

Poza tym widzę że masz inną wersje oprogramowania: GLOBAL, ale pewnie jest to związane z tym że masz wersje dual sim V30+

Tutaj musiałbyś sie zorientować czy możesz wersje EUR zainstalować, czy będzie to współgrało z dual simem, teoretycznie numer kodowy telefonu czyli H930 jest taki sam przy wersji V30 i V30+, więc nie powinno być problemu, ale jednak dla spokoju można by było sie upewnić.

Może ktoś inny coś jeszcze doda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, dzięki. Co do różnic V30 a V30+ to różnią się wyłącznie rozmiarem miejsca na dane. Soft, który mam wgrany, był teoretycznie dla V30 bez plusa, działa u mnie bezproblemowo 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem LG v30, nie jestem doświadczonym użytkownikiem systemu android, z góry więc przepraszam, jeśli odpowiedź na moje pytanie jest oczywista.

Dzisiaj (tj 25 lipca) dostałem powiadomienie o nowej wersji oprogramowania:

V20c-JUL-10-2018 (rozmiar 210,77 MB, " co nowego: aktualizacje bezpieczeństwa google zostały uwzględnione w tej aktualizacji")

Zdziwiłem się, ponieważ po przeszukaniu internetu nie natrafiłem na ani jedną wzmiankę o takiej aktualizacji (oznaczonej dokładnie tą datą (tj. 10 lipca), napotkałem jedynie wzmianki o wersji JUL-01 i JUL-06, ale nigdzie: JUL-10. Zrodziło to moje wątpliwości, byłbym wdzięczny za odpowiedź na pytanie, czy zaufać tej aktualizacji i z czego wynika rozbieżność w jej nazwach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BarteQk

Jest to aktualizacja zabezpieczeń, datowana na 1 lipca - wgrywaj śmiało, innych zmian nie zaobserwowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Pierwszy post został zaktualizowany do najnowszej wersji systemu H93020y_00_OPEN_EU_OP_0710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrał ktoś ta wersje u siebie? Mam wersje POC, ale przez OTA nie mam jeszcze aktualizacji.

Capture+_2018-08-01-19-47-46.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Ja mam z polskiej dystrybucji i mam zabezpieczenia z maja i podobno system jest aktualny

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Eric napisał:

Ja mam z polskiej dystrybucji i mam zabezpieczenia z maja i podobno system jest aktualny

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

Mam podobnie telefon z orange bez bradu i na opakowaniu napis POC wersja systemu V20r-EUR-XX

A z tego linku wynika że jest nowsza wersja, lecz przez OTA mi tego nie łapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi