Skocz do zawartości
spleef

Filmy nagrane w slow motion zacinają się podczas odtwarzania

Rekomendowane odpowiedzi

spleef
    Napisano (edytowane)

Witam serdecznie. Po aktualizacji do Oreo nagrywanie w slow motion strasznie się zacina, nie da się tego oglądać. Poza tym nie wiem jak było przed aktualizacją bo nie zwróciłem na to uwagi. Zabawa ustawieniami nic nie daje:/ co radzicie?

Link do filmiku:

Edytowane przez RealEcho
    poprawiam tytuł wątku na bardziej precyzyjny + błędy w poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noki
    Witam serdecznie. Po aktualizacji do Oreo nagrywanie w slow motion strasznie się zacina, nie da się tego oglądać. Poza tym nie wiem jak było przed aktualizacją bo nie zwróciłem na to uwagi. Zabawa ustawieniami nic nie daje:/ co radzicie?
    Link do filmiku:

Też mam takie zacinanie się obrazu gdy zapis video jest na karcie pamięci sd, ale w moim przypadku jest to wina karty sd, bo zapis zbyt wolny i powoduje to problemy.

Problem nie występuje gdy zapis jest na pamięci wewnętrznej telefonu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 7.05.2018 o 14:34, spleef napisał:

Wyłącz tryb oszczędzania energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Napisano (edytowane)

To nic nie da. To samo jest na S8+. Jedne udaje się nagrać eleganckie inne klatkuje że nie da się oglądać. Rwie obraz. Nawet nagrania w idealnych warunkach oświetleniowych. 

Zresztą tak to bywa u Samsunga. Jak działało to trzeba /ciach i kup nowszy model...

Edytowane przez RealEcho
    regulamin - słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 21.05.2018 o 05:56, noki napisał:

Też mam takie zacinanie się obrazu gdy zapis video jest na karcie pamięci sd, ale w moim przypadku jest to wina karty sd, bo zapis zbyt wolny i powoduje to problemy.

Problem nie występuje gdy zapis jest na pamięci wewnętrznej telefonu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udało Ci się rozwiązać problem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czito

U mnie to samo od jakiegos czasu. Filmy z wakacji wszystkie slowmo poprzycinane. Wrzucam link do yt jak to wyglada u mnie probowalem juz zmiany wszystkich ustawien. Domyslnie zapisuje na sd samsunga ale probowalem tez na pamiec telefonu i jest to samo. Zglaszam ciagle problem przez samsung members do nich ale nikt mi jeszcze nie pomogl. Nie probowlaem tylko factory reset ale nie usmiecha mi się to bo za duzo mam potem ustawiania...

https://www.youtube.com/watch?v=VJ4M6eu7AtQ&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealEcho

@czito A masz wyłączone oszczędzanie energii? To może być jeden z prozaicznych powodów dlaczego odtwarzanie zacina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czito

@RealEcho tak, mam wyłączone zawsze. Szczerze mówiąc nigdy go nie włączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealEcho

W tej sytuacji reset do fabrycznych ustawień to naprawdę dobry pomysł - każdy serwis od tego zacznie usługę, a tak przynajmniej będziesz to mieć już za sobą :) Zawsze można wykonać wcześniej kopię danych - np. na chmurę Samsung. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czito

@RealEcho wiem, po prostu mam obawy, że to nic nie da a ja będę przez 2 godziny na nowo musiał wszystko ustawiać ? Ale poświęcę się dla dobra nauki i zaraz zrobię factory reset, sprawdzę i jak to nic nie da to jeszcze wgram odinem najnowszy zanim zacznę przywracać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi