Skocz do zawartości
xEndriuX

Zakup S9 w Kanadzie oraz używanie w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Planuję zakup samsunga s9 w Kanadzie i mam pytanie- czy nie różni się on od jego polskiego odpowiednika? Mam na myśli wybór języka lub pewne parametry techniczne, które mogłyby uniemożliwić mi korzystanie z telefonu w Polsce. Dla przykładu słyszałem, że może być problem z LTE z powodu częstotliwości, więc prosiłbym także o możliwe odniesienie się do tej kwestii. 

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi :)

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Inny procesor ale przede wszystkim być może brak języka polskiego. Oczywiście gwarancji w Polsce niw będzie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, reniew napisał:

Inny procesor ale przede wszystkim być może brak języka polskiego. Oczywiście gwarancji w Polsce niw będzie

Czy jesteś pewien co do gwarancji? Kiedyś dostałem iphone również z Kanady i nie było problemu z oddawaniem do naprawy, a oddawałem do autoryzowanego serwisu. Czy w przypadku samsunga sprawa wygląda inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Tak w Samsungu wyglada inaczej, bo gwarancja 2 letnia obowiązuje tylko z dystrybucji polskiej, jesli chodzi o dystrybucje europejska to tylko naprawa jednorazowa. Co do telefonów zza oceanu to wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz tego należy się pogodzić z brakiem usług takich jak VoLTE i WiFi Calling jeśli kupisz wersję ze snapdragonem (a chyba taka jest w dystrybucji kanadyjskiej). Ma ona inny soft, niż europejska na exynosie i nie wgrasz polskiego softu z ustawieniami tych usług dla polskich sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi