Skocz do zawartości
lilfill

S6 Edge Problem z downgradem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z downgrade'm mojego S6 Edge do androida 6.0 z 7.0. Korzystałem z tutorial'u z tego forum, za każdym razem wyskakuje błąd. Próbowałem ściągać soft z innego źródła, ale też nie podziałało. Awaryjnie odzyskiwanie oprogramowania nie daje żadnego skutku (program Smart Switch nie rozpoznaje mojego sprzętu, nie ma już funkcji inicjalizacji urządzenia). Jak sobie z tym poradzić? Próbuję ściągnąć i wgrać ponownie androida 7.0 ale jest to czasochłonny proces (free user - X godzin ściągania). Need help, please !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Jesli chcesz ponownie zainstalowac soft 7.0 to do sciagniecia najnowszej wersji softu najlepiej uzyc programu SamFirm.

Tu masz opis jak to zrobic tylko wpisujesz swoją wersje telefonu oraz region csc jaki ma byc soft.

Co do powrotu z 7.0 na 6.0.1 to zalezy jaką wersje softu chcesz wgrac, bo jesli duzo starszą niż ostatnia wersja 6.0.1 to mozesz nie wgrac, poniewaz bootloader może nie zezwolić do takiego powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna próba nieudana, wywala mi błąd Fail Check Device 6 Binary 3 . Pobrałem androida z jakiegoś poradnika. Używam pliku o nazwie : G925FXXS3DPF1_G925FBTU3DPD2_G925FXXU3DPDP_HOME.tar Generalnie nic nie nie ruszał, ale od aktualizacji na 7.0  w losowych momentach sam wciska sie przycisk managera aplikacji, przez co minimalizuje mi np. youtube podczas oglądania i odpala poprzednią aplikację z karty. Czasem raz, czasem 20 razy pod rząd. Nie moge znaleźć nic jak to naprawić, dlatego chciałem zmienić soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi