Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
buyaka

Abonament z rozmowami miedzynarodowymi

Rekomendowane odpowiedzi

SZY10

Witam

Pierwszy raz jestem na forum i chciałbym się podzielić doświadczeniami z firmą Orange w kwestii abonamentu i korzystania z niego zagranicą.

Wiedząc o wyjeździe chciałem za aktualizować abonament do bieżących potrzeb ( 6 miesięcy za granicą a konkretnie Francja). Jak się okazało będąc naiwnym bo tak to trzeba nazwać miałem nadzieję że uzyskam szczerą i uczciwą ofertę w Orange w jednym z największych centrów handlowych w Gdyni. Wyłożyłem karty na stół informując o wyjeździe i prawdopodobnym czasie jaki spędzę za granicą, odpowiedź była nie ma problemu zaproponowano mi średni abonament za 39.99 pln. Niestety po około 2 miesiącach za granicą okazało się że problem jest bo w ramach "uczciwego korzystania" włączają mi roaming koszty nie były duże ale chodzi o zasadę informacji i sprzedaży, a jedyne o czym zostałem poinformowany to to że limit danych za granicą będzie mniejszy. Zgłosiłem się do BOK ORANGE ale odpowiedź była jedna w skrócie umowa ma taki punkt i została podpisana, natomiast co do informacji to jest to słowo przeciwko słowu.

Więc zanim podpiszecie umowę z Orange to co usłyszycie od sprzedawcy zweryfikujecie dokładnie lub zażądajcie od sprzedawcy aby wskazał ten punkt w umowie.

Dodam jeszcze że pismo wysłałem do salonu z prośbą o komentarz ale nie byli zainteresowani odpowiedzią

A w moim prywatnym odczuciu BOK Orange akceptuje takie zachowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czytałeś umowę przed podpisaniem? Od kiedy to ufa się bezgranicznie pracownikom sieci komórkowych? Po za tym po co są takie fora jak to? Żeby właśnie pytać. Po za tym kolejna sprawa to jesteś naprawdę tak naiwny że uważałeś że w Polsce jeszcze w tak niskim abonamencie da ci ofertę bez limitu żadnego za granicą na całą umowę? Gdzie średnio jest o kilka razy drożej niż u nas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SZY10

Widzisz może i człowiek naiwny że uwierzył że to co powiedziano to jest w umowie. Dlatego pisze i ostrzegam innych przed korzystaniem z usług operatora i nie ufać na każdym kroku może ktoś ma lepsze doświadczenia ale ja wole swoje opisać i przestrzec przed korzystaniem z Orange.

Ja się przejechałem i nie chcę się nad tym rozwodzić ale może ktoś kto przeczyta będzie ostrożniejszy i nie da się wprowadzić w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi