Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

buyaka

Abonament z rozmowami miedzynarodowymi

Rekomendowane odpowiedzi

buyaka   
    Otrzymana reputacja: 0
    buyaka
    Napisano (edytowane)

Witam. Czy wiecie gdzie można dostać najtańszy abo na firmę, który będzie miał przynajmniej 5gb internetu i 200 min na połaczenia do UE (i oczywiście rozmowy i smsy bez limitu w kraju)?

Ewentualnie jak najtaniej zespolić kombo (chociaż to raczej niemożliwe): numer w t-mobile do 08.2018 (ten który potrzebuje rozmowy do UE), numer w t-mobile do 12.2018 (ten potrzebuje rozmowy i sms bez limitu krajowe i chociaż 10gb internetu) i ewentualnie do tego internet przenosny (mam umowę z multimedią do 11.2018 na internet stacjonarny wiec mogę zrezygnować z niego). Myslalem o magenta w t-mobile tylko nie wiem jak tam z rozmowami do UE i czy byłaby to najlepsza opcja.

edit ew perfect box z play tylko nie wiem jak tam z przenosinami numerów( szczególnie tego co jest do 12.2018- jest to sam czysty abonament bez raty sprzętowej)

Edytowane przez buyaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piotrzet23   
    Otrzymana reputacja: 186
    piotrzet23

Magenta nie ma min do UE tylko sam roaming. Możesz zapytać w BOK bo może coś dają w play tak samo nie ma minut do UE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiktoriano   
    Otrzymana reputacja: 7
    wiktoriano

Najtaniej wychodzi Lycamobile, za 50 zł masz no limit połączenia krajowe i sms, 500 minut do UE, usa i kanady oraz 15GB netu

Chętnie bym przeszedł, ale u mnie marny zasięg z Plusa.

Dla firm jest Truphone, zasięg Play (P4)

Zapytaj w innych sieciach ile kosztuje minuta połączenie międzynarodowego (nie roaming) do krajów Uni Europejskiej - otrzymasz odpowiedź po 2zł, czasem mniej czasem więcej... tragedia...

Z nadajników Play (P4) znalazłem jeszcze Netia, 40 zł = Rozmowy i sms bez limitu do wszystkich w kraju i połączenia MIĘDZYNARODOWE w Strefie Euro, Kanady oraz Usa też bez limitu :), 10GB netu. Dzwonię do przedstawiciela Netii i włącza się poczta głosowa z tekstem "Tu poczta głosowa PLUSA" :D

Ta oferta dla Netii to dla obecnych klientów czyli Ci co mają np. telewizję

Edytowane przez wiktoriano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi