Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Anon A2

[ROZWIĄZANE] ACER A1-811 obraz Acer_AV052_A1-811_RV09RC03_EMEA PKT Xposed NIETESTOWANY, Root bez komunikatów - czy działa

Rekomendowane odpowiedzi

Anon A2   
    Otrzymana reputacja: 0
    Anon A2
    Napisano (edytowane)

WITAM, TEMAT PILNY PROSZĘ O POMOC

Mam dobrze (na razie i nie chciałbym go nawet zesoftbrickować - drogie to jest) działający, zrootowany (chyba flashem ale bez supersu jak na razie - tak flashem ale coś jest namącone nie mniej jednak recovery CWM stoi a więc wyłączanie touchem Xposed będzie działać, tylko czy mi się to nie softhardzbrickuje) i oczyszczony Acer Iconia A1-811 (nr obrazu wyżej) Android 4.1 Jellybeans i chcę się zapytać czy nie będzie softbricka po instalacji framework w Xposed 2.6.1. Potrzebuje dosłownie trzech modułów: FakeGPS (nie stać mnie na pro funkcje pewnych aplikacji), Xposed Edge (terminal, menadżer zadań) i AdAway. Proszę o info w razie czego jak zainstalować to bezpiecznie. Znalazłem taki temat (niestety nie XDA): https://www.android-hilfe.de/forum/root-custom-roms-modding-fuer-acer-iconia-tab-a1.1793/mod-xposed-framework-fuer-iconia-tablets.523518.html

A na marginesie się zapytam czy Asus Zenfone 2 po wymianie baterii mi zacznie znowu chodzić, bo to się chyba wsadza w ten pokrowiec w środku i śrubki dokręca i powinien odżyć, prawda??? Ogółem bateria po roku spuchła.

dodana zawartość

DZIAŁA! WŁAŚNIE SPRAWDZIŁEM. Trzeba sflashować przez recovery przez xposed 4.1.2. Zostanie zamieniony system.zip i coś tam jeszcze i git. Ale od wersji po RV20 może być problem.

PS.

Przy wszelkiej pracy z telefonem czy VMką trza spisać sobie i wysyłać pliki z "sandboxa" apki na email/komputer.

Edytowane przez Anon A2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi