Skocz do zawartości
ww231

Prestigio MultiPhone 3451. Zawiesił się podczas alarmu. Po wyjęciu baterii już się nie włącza.

Rekomendowane odpowiedzi

ww231
    Napisano (edytowane)

Cześć, wygląda na to, że potrzebuję pomocy.

Dziś rano mój telefon Prestigio MultiPhone 3451 zawiesił się podczas alarmu budzika, nie reagował, wyjęłam więc baterię (+ cały czas podłączony był do ładowarki). Niestety, nie da się uruchomić go ponownie  -  telefon zatrzymuje się na reklamie Navitel Navigator. Próbowałam factory mode --> clear eMMC, ale kończy się tak samo. Nie jestem w stanie wejść w recovery mode (żadna kombinacja przycisków nie działa - tzn. w momencie, kiedy myślę, że telefon reaguje, pojawia się czarny ekran i nie dzieje się nic, następnie telefon ponownie się restartuje i wracamy do punktu wyjścia), żeby zrobić hard reset.

Czy jest jeszcze coś, co mogłabym w takiej sytuacji zrobić, czy czas w końcu pożegnać się z tym telefonem?

Drugie pytanie, jak wejść w recovery mode? Może robię coś nie tak. (volume+ i power jednocześnie)

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi