Skocz do zawartości
Kurzciel

Automatyczne wysyłanie MMS bez włączania danych komórkowych

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jarmk napisał:

o debrandzie jest w dziale ROMY-y cała instrukcja z wątkiem i o zabezpieczeniach też jest na forum..

Wiem że temat jest o MMS ale muszę zrobić offtop. Przejrzałem cały dział dot. S9+ (pomoc techniczna, dyskusja oraz ROMy) i nie znalazłem ani jednego tematu o zabezpieczeniach i jak najlepiej zabezpieczyć programowo telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.10.2018 o 12:00, SmoothCriminal napisał:

Przejrzałem cały dział dot. S9+ (pomoc techniczna, dyskusja oraz ROMy) i nie znalazłem ani jednego tematu o zabezpieczeniach i jak najlepiej zabezpieczyć programowo telefon.

Może nie w działach dla S9+, ale wątków na ten temat jest pełno... poza tym można sobie "wygooglać", bo artykułów w necie też w pip...

/CIACH/

Edytowane przez GeoHot
usuwam odnośnik do konkurencyjnego portalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości , też zawsze drażniła mnie konieczność włączania danych komórkowych każdorazowo przy odbieraniu czy wysłaniu MMS-ów w obecnym S9+ czy poprzednim S7 Edge .

Obydwa telefony niebradowane i bez roota , od kilku tygodni (nie pamiętam po której aktualizacji) zauważyłem że nie muszę załączać danych - wszystko idzie "z automatu"'  :)

Tak jak pisze @jeronimo zastanawiające , mam soft XEO  , T-Mobile  ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi