Skocz do zawartości
Kelevra1902

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli 6/64 to w grę wchodzi tylko Mirror Black, bo tylko taka opcja jest dostępna na stronie. A wolałbym matowy 
    Zgadza się, wielka szkoda. Chociaż z drugiej strony, dopłata do 8/128 to koszt 200zl. Ciężki temat. I tak czekam na recenzję, szczególnie aparatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstałem o 9 rano a na stronie fb było zdjecie z kolejką 50 osób, 2 godziny później było 400!!
    Więc odpuscilem sobie wycieczkę ale obserwowałem fb a pół godziny po rozpoczęciu sprzedaży obsługa stwierdziła że nie sztuk nie wystarczy dla wszystkich.
    Przed 19 sprzedali ostatnią.

Więc nie widziałem dziś.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Poratuje ktoś voucherem na -20e ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    Napisano (edytowane)

Tak z ciekawości. Zawsze jak kupowałem OP to wybierałem przesyłkę free i telefon był u mnie 2 dni później. Ale zawsze to było jakieś 2-3 tygodnie po premierze. Opłaca się wybrać tą płatną przesyłkę na premierę czy przycebulić i liczyć, że przyjdzie jak zawsze w dwa dni ? 

Edytowane przez Lysolus
    Niedozwolony reflink - pkt 6.6 regulaminu Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

ja zamawiam jutro oneplus 6 midnight black 8/128/. Pszesiadam się z  Moto X Style, również uważam dobrego telefonu z czystym Androidem na pokładzie. Najbardziej czego mi bedzie brakowało to chyba gestów; przejechanie dłonią nad wyświetlaczem, latarka po machnięciu czy aparat po obruceniu nadgarstka. Przymierzalem sie juz do OP5, potem OP5T no i czas na OP6 ..bo i tak pozniej będą kolejne wersje itd.

Chce wykorzystać przy zakupie telefonu zniżkę studencką 5% na telefon i 10% na akcesoria. Czy jak wrzucę do koszyka telefon i jeszcze etui i szkło to zniżka 10% na akcesoria doliczy mi sie automatycznie?

Jakie etui polecacie? Nylon, sandstone, czy carbon???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    34 minuty temu, jck69 napisał:

Tak z ciekawości. Zawsze jak kupowałem OP to wybierałem przesyłkę free i telefon był u mnie 2 dni później. Ale zawsze to było jakieś 2-3 tygodnie po premierze. Opłaca się wybrać tą płatną przesyłkę na premierę czy przycebulić i liczyć, że przyjdzie jak zawsze w dwa dni ? 

Nie opłaca się, jest opisane na pierwszej stronie w FAQ ;) Wysyłki ekspresowe często idą przez Niemcy i ostatecznie dochodzą do odbiorcy dzień później niż normalne przesyłki.

Edytowane przez Kelevra1902

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin
    Hej
    ja zamawiam jutro oneplus 6 midnight black 8/128/. Pszesiadam się z  Moto X Style, również uważam dobrego telefonu z czystym Androidem na pokładzie. Najbardziej czego mi bedzie brakowało to chyba gestów; przejechanie dłonią nad wyświetlaczem, latarka po machnięciu czy aparat po obruceniu nadgarstka. Przymierzalem sie juz do OP5, potem OP5T no i czas na OP6 ..bo i tak pozniej będą kolejne wersje itd.
    Chce wykorzystać przy zakupie telefonu zniżkę studencką 5% na telefon i 10% na akcesoria. Czy jak wrzucę do koszyka telefon i jeszcze etui i szkło to zniżka 10% na akcesoria doliczy mi sie automatycznie?
    Jakie etui polecacie? Nylon, sandstone, czy carbon???

Zniżki się nie łączą. Możesz tylko jedną wykorzystać przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomsho

Czy ktoś z Was wie ile € kosztuje wysyłka ekspresowa?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    Czy ktoś z Was wie ile € kosztuje wysyłka ekspresowa?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

10€

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie opłaca się wybierać przesyłki priority, czysty marketing, że niby zamówienie będzie realizowane priorytetowo, że będzie szybciej. Bajki. Paczka robi kolano przez Lipsk. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem, zwykła przesyłka wystarczy i tak to jedzie DHL'em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi