Skocz do zawartości
bogdansq@gmail.com

Nie można się połączyć z telefonem oraz inne problemy po upadku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.Miesiąc temu załatwiłem telefon trzymając go w tylnej kieszeni spodni.Poleciało szkło w ekranie na szczęście dotyk i ekran przetrwały.Nowe szkło na popękane szkło telefonu i do końca umowy uda się dotrwać.Niestety jakiś tydzień temu mając wówczas androida 6 przestały reagować 2 z 3 klawiszy funkcyjnych.Tzn klawisze reagują na dotyk ale nie spełniają swoje funkcji.Nie działa środkowe kółeczko(przełączanie na główny ekran) i prawy kwadracik(przełączanie między aplikacjami).Działa tylko przycisk back(trójkąt).Nie ma też możliwości przełączania między użytkownikami a od dwóch dni tylko w tym aparacie nie ma możliwości dodzwonienia się do mnie (cały czas zajęte), kiedy ja jestem wstanie wykonywać połączenia.Wczoraj zainstalowałem androida 7 ale problem pozostaje ten sam.Aha, zapomniałem że szybki dostęp do funkcji i ustawień telefonu też nie działa(dwukrotne ściągniecie palcem w dół ekranu od górnej krawędzi.Ktoś spotkał się z takim problemem w tym modelu i zna jakiś domowy sposób przywrócenia tych funkcji?

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi