Skocz do zawartości
Gra3fi

Odzyskiwanie zdjęć z telefonu, który ma zepsuty wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra3fi
    Napisano (edytowane)

Witam .

Jako iż jest to mój pierwszy post na Forum i jeżeli wybrałem zły dział po proszę moderatora o przeniesie go .

Nie wiem jak zacząć a więc zacznę od początku ?

Potrzebuje radę jak odzyskać zdjęcia z telefonu w którym na pewno był hard reset oraz jest zbity wyświetlacz. Co do telefonu słychać jak się włącza można na niego dzwonić ogólnie daje oznaki życia . Problem polega na tym , że większość programów wymaga trybu "debuging usb" który niestety jest wyłączony . 

Niby wiem jak się za niego zabrać bo wymyśliłem , że jeżeli kupię kabel OTG z hdmi oraz usb to w jakimś sensie będę mieć obraz telefonu ( jeżeli tak nie jest to prosiłbym o wyjaśnienie lub podpowiedzenie innego sposobu ). Gdzie po prostu będę mógł ustawić tryb usb oraz synchronizować telefon z pc. 

Pierwsze Pytanie czy kabel OTG dostane z końcówką HDMI (oraz ile pinów musi mieć najlepiej jakiś link albo po prostu napisać nazwę )  ?

Czy "mój" pierwszy krok będzie słuszny czy można to zrobić zdalnie z poziomu PC ? 

Drugie pytanie Czy jest opcja po hard Resecie przywrócić zdjęcia ? 

Trzecie Pytanie Czy polecacie jakiś dobry (tani) program do odzyskiwania zdjęć ? Rozmyślałem zakup Dr.Fone.

Co do odzyskiwania zdjęć na systemach Android jestem laikiem aczkolwiek mam doświadczenie co do Dysków Twardych. 

Chciałbym uzyskać odpowiedzi jak najszybciej bo bardzo zależy mi na czasie. 

Edytowane przez wojtekkha
    Doprecyzowałem nazwę wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki kabel nie istnieje, gdyż Honor 7 nie obsługuje trybu MHL tylko OTG. Wykonanie HR usuwa wszystkie dane czyli przywraca stan fabryczny. Poszukaj swoich zdjęć na koncie Google(usługa "Zdjęcia").

Można wymienić wyświetlacz w autoryzowanym serwisie - odpłatnie i potrzebny dowód zakupu, ale zdjęć w telefonie juz nie ma. Po wymianie można sprawdzić,  czy jest kopia danych na koncie Huawei. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gra3fi

Czyli nie ma opcji odzyskania zdjęć ? Czy jest ktoś na forum kto zajmuje się takimi sprawami ? 
    Hmm a klikanie na "ślepo" przez otg ? Co do usługi zdjęcia to od razu możemy zrezygnować , ponieważ nigdy nie użyłem takiej usługi...

Nawet jeżeli wymienie wyświetlacz nie będzie opcji odzyskać zdjęć ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ale po hard resecie i tak już nic nie znajdziesz na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi