Skocz do zawartości
Bess7

Asus Zenfone Zoom s aktualizacja do Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

Bess7

Witam

Wczoraj wyskoczyła mi aktualizacja w moim zenku do Oreo. Czy komuś też wyskoczyła? Czy w ogóle są jacyś użytkownicy tego sympatycznego urządzenia tutaj? Jeśli tak to dajcie znać czy aktualizowane było u was do Oreo, jak się sprawuje itp. Ja osobiście się wstrzymałem bo nie wiem czy jakiś kwiatków nie będzie.

Dajcie znać użytkownicy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bess7
    5 godzin temu, kinderek01 napisał:

U mnie jest wszystko ok. Troszkę wiecej ramu zżera

A jak bateria, aparat, dźwięki? Wszystko tak samo dobrze działa??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat sprawdze jutro, reszta ok

Ogólnie większych zmian w interfejsie nie ma

Wysłane z mojego ASUS_Z01HD przy użyciu Tapatalka

Edit: aparat też bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam złe odczucia po aktualizacji: bateria szybciej leci, działa zdecydowanie wolniej, aplikacje samoczynnie potrafią się zamknąć z informacją o błędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bess7
    W dniu 28.05.2018 o 16:56, cichutki183 napisał:

A ja mam złe odczucia po aktualizacji: bateria szybciej leci, działa zdecydowanie wolniej, aplikacje samoczynnie potrafią się zamknąć z informacją o błędzie. 

Witam. Zrobiłem tą aktualizację jednak z czystej ciekawości. I moje zdanie: aparat jednak chyba ciut gorzej, bateria jak było, aplikacje to fakt ubija tzn.zamykają się w tle i zabrali radio. Mała szkoda bo nie używałem ale ubijanie APK i zostaję i tak mało RAMu to takie trochę. Ponadto new menu a w nim...moim zdaniem bajzel bo wszystko wrzucone do kilku worków i szukaj co ci potrzebne. Więc aktualizacja na minus moim zdaniem i 7.0 było najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Zrobiłem tą aktualizację jednak z czystej ciekawości. I moje zdanie: aparat jednak chyba ciut gorzej, bateria jak było, aplikacje to fakt ubija tzn.zamykają się w tle i zabrali radio. Mała szkoda bo nie używałem ale ubijanie APK i zostaję i tak mało RAMu to takie trochę. Ponadto new menu a w nim...moim zdaniem bajzel bo wszystko wrzucone do kilku worków i szukaj co ci potrzebne. Więc aktualizacja na minus moim zdaniem i 7.0 było najlepsze.
    Radio jest ale tylko w menu tym rozwijanym od góry, co do aktualizacji ja je biorę i nie przejmuję się za bardzo ,bo za trochę jeśli coś nie chodzi , to wyjdzie poprawka i już będzie lepiej a nawet bardzo dobrze i właśnie wyszła poprawka do oreo i się poprawiło , w moim przypadku to zapis plików z różnych apk na karcie sd , nie chciało zapisywać mimo grand acess a teraz no problem, to mój drugi asus i zaczynam się przyzwyczajać do marki , miałam w rękach samsungi lg huaweie xiaomi i żeby coś skonfigurować to najpierw trzeba się było pozłościć , pasi mi zenui .

Wysłane z mojego ASUS_Z01HD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi