Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat gestów w androidzie P? Czy będzie to działać tak fajnie jak w iOSie? Oni mają komfort pracy z stałym i przemyślanym dla siebie hardwarem, w androidzie prócz Pixeli nie możemy mówić o urządzenia, które mogą być równie dobrze zgrane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Gesty w wydaniu androida p są beznadziejne. Sposób implementacji jest daleki od genialnego iOS. Durne są te jlawisze, ten pasek do przewijania. Mogli skopiowac. A tak lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Mnie gesty w androidzie nie przekonują, a jak ma zginąć pasek dolny to już dla mnie porażka. Pasek był dolny był od początku i powinien zostać. Nie podoba mi się, że czasem Google kopiuje rzeczy od Apple, które nie zawsze dobrze wychodzą. Android powinien się wyróżniać, a nie kopią IOSa być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Pixelach powinno to działać całkiem fajnie, a na pozostałych urządzeniach...zobaczymy. Może z tym być różnie i mam nieco obaw z tym związanych. Sterowanie gestami jest bardzo naturalne - w przypadku iOSa - i prawdopodobnie wszystko za jakiś czas zacznie zmierzać w tym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    At33
    W dniu 20.05.2018 o 01:21, rakers napisał:

Gesty w wydaniu androida p są beznadziejne. Sposób implementacji jest daleki od genialnego iOS. Durne są te jlawisze, ten pasek do przewijania. Mogli skopiowac. A tak lipa.

Tak naprawdę wszyscy starają się skopiować nieudolnie te z BB10 i Sailfisha i w zestawieniu z nimi te z iP są delikatnie mówiąc nieudolne

dodana zawartość

Czy ktoś się orientuje jak podzielić ekran w gestach - tak aby się dało dwie aplikacje jednocześnie używać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Wystarczy mi kopia z iPhone :). Będzie to miał Huawei i Xiaomi, OP. To co zrobiło Google z gestami to jakaś fikcja. Ta implementacja skutecznie mnie wyleczyła ze stock android.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

There have been many changes in the gestures after the latest update of the Android pie version. There are new gestures that a user can have on their pie updated phone. Like the navigation has been changed and it can be done on the system gesture. I have also checked all the gestures but there is an issue with the google account login. As I have to recover Gmail password to get the access of the Android Pie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi