Skocz do zawartości
misukin

[1000 - 1300zł] solidny, wydajny, względnie dobra bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Do rzeczy... Interesuje mnie telefon w cenie max 1300zł, ale fajniej byłoby wyrwać coś odrobinę tańszego.

- Smartfon ma być nowy.
    - Głównie zależy mi na żywotności telefonu w solidnie zrobionej obudowie, chciałbym go nie wymieniać około 3-4 lata.
    - Poza tym powinien być płynny i wydajny, obecnie mam LG G2 mini (też od 4 lat) i od czasu do czasu ścina się niemiłosiernie, a czas reakcji pozostawia wiele do życzenia.
    - Dosyć ważna jest też dla mnie bateria. Wiem że ciężko o telefon, który przy przeglądaniu internetu, odpaleniu na chwilę jakiejś gierki itp. wytrzyma dłużej niż jeden dzień, ale gdyby dało się znaleźć coś lepszego niż 4-5h SoT...
    - Radio i wejście na słuchawki wymagane (widziałem modele, które od tego odchodzą).
    - Nie chcę niczego zbyt dużego, max 5.7 cali. Atutem byłoby 18:9, czyli smuklejszy (wyższy niż szerszy :) )
    - Dodatkowym atutem byłby smartfon z dostępem do baterii, ale nie jest to mus.
    - Rzeczy typu dobry aparat i inne niewymienione wyżej interesują mnie już znacznie mniej.

Miałem chrapkę na LG G6, próbując go wyłapać jakoś taniej. Przyznam, że dosyć mi się podoba (poza opiniami o baterii), ale chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto się bardziej orientuje w rynku smartfonów i podrzuci mi więcej modeli do przeglądnięcia.

Z góry dzięki.

post.txt

Edytowane przez Baron Rafau
    Na prośbę autora przeklejono treść posta z załącznika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie próbowałbym wyrwać G6 -  świetny telefon i to chyba najbardziej optymalny wybór w takich widełkach cenowych. 
    LG G6 to bardzo trwała konstrukcja, solidnie wykonany a dodatkowo z IP68. Dobra jakość aparatu + obsługa 4K. Sama bateria to 3300 mAh wiec standard w tym segmencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

W tej cenie wyrwiesz nowego xiomi redmi note 5 że napdrafinem 636 tylko jedna wada jest taka że on ma 6 cali

5da87d4d226b629ee960f6f0452eeb13.jpg&key=ced0b8393a8fb148d8f036dc378d407a165ba526eafc4deb7fdfdb80fec7f76a

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    Napisano (edytowane)
    9 godzin temu, misukin napisał:

Cześć,

4-5+ SOT - nie Lg G6.

W tej kwocie, nowy z Polski - kolega wyżej podał - Redmi Note 5, może Nokia X6.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki panowie za odpowiedź.

Redmi Note wygląda spoko. Tylko troszkę duży jak dla mnie. Ktoś kto się dobrze orientuje byłby mi w stanie powiedzieć czy dostanę jakiś inny wydajny i solidny Xiaomi za jaki uważacie Note 5, ale za to mniejszego rozmiaru? 

Co myślicie o jakichś Motorolach, Huaweiach? Z tych marek może też by coś odpowiadało moim wymaganiom?

Ta Nokia wydaje się być ciekawą opcją, tylko jak widzę na razie nie ma jej u nas w sklepach, ale może warto poczekac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

co polecacie do tej  ceny, chce aby telefon służył minimum 2 lata, miał dobrą baterie i był wydjany, bo co taki okres wymieniam telefony, mam mi5 ale potrafi często przyciąc już niestety mimo s820

czekać na poco f2? czy coś innego?

Edytowane przez spec-naz1
    Temat połączony z podobnym już istniejącym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qurier

Ja proponuję Nokię 7 plus
    Wydajniejszy od Redmi Note 5. Czysty Android z comiesiecznymi poprawkami. W tej chwili pracuje na Androidzie 9. Dodatkowo posiada NFC którego brak w Redmi. Bateria o pojemności 3800 mAh pozwala na dwa dni dosyć intensywnego urzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi