Skocz do zawartości
bipop

Z jakiego smartfona zrobiliście przesiadkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Ironclad

No i do mnie również dotarł . Szczerze to myślałem że będzie większy a rozmiarem nie przytłacza. Mój poczciwy Le Max 2 wydaje się być większy i szerszy. Pierwsze wrażenia super, jednak dostrzegam różnicę w wyświetlaczu między OP6 a Le Max 2. OnePlus ma Amoled więc mam tę czerń której oczekiwałem i kolory też stonowane nie przesycone, natomiast na plus LeEco to szczegółowość, obraz jest ostrzejszy, w końcu to 2K. Nie wiem jaki tam wyświetlacz do Le Max 2 wsadziło LeEco, ale naprawdę nie czuć, że jest gorszy prócz czerni na korzyść Amoleda w OP6.

Ja zamówiłem Full Survival Kit ze zniżką studencką i cashback. W porównaniu do oferty w gearbest z wysyłką z Francji za nieco ponad 1800 zł to faktycznie lepiej było kupić od producenta za 2070 zł z dodatkowymi akcesoriami i 2 letnią gwarancją, żadna oszczędność

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Taka luźna uwaga: zmieniając z RN4 na OP6 nie było czuć jakiejś wielkiej różnicy w szybkości działania - piszę powaznie. Ot niby demon szybkości, ale szału nie było. Ale juz po 2 miesiącach, przesiadając się nawet na flagowce konkurencji, da się zauwazyć ścinki interfesju i mini-lagi jakie występują. OP trochę przesadzą ze swoją wydajnością, jak tu sie przesiasc na cos innego :DDD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

Ja z każdym dniem coraz bardziej oswajam się z OP. Obsługa gestami super, naprawdę nie sądziłem że to będzie takie intuicyjne. Bateria też na plus bo spokojnie można osiągnąć SOT 6h. W porównaniu do mojego Le Max 2 to niebo a ziemia. Działanie super, chociaż nie ma tu przepaści względem Le Max 2 6/64 bo z custom ROM to ten drugi naprawdę śmiga, jednak OP szybciej ładuje i uruchamia aplikacje już na oryginalnym systemie, natomiast wydajność na najwyższym poziomie, chociaż praktycznie nie gram to czasem odpalę jakiegoś benchmarka. Wykonanie naprawdę wszystko jest solidnie i dobrze spasowane, przyciski funkcyjne nie latają i mają wyczuwalny klik. Aparat no cóż, używając do tej pory smartfonów chińskich marek to nie miałem do czynienia z lepszym. GPS nie sprawia żadnych problemów, szybko łapie fix i widzi dużo satelit, tak samo bluetooth, działa super czy to na głośniku czy słuchawkach. Chciałbym wyświetlacz 2K, jak w Le Max 2, ale tam szybko zjadał baterię. Tutaj natomiast jest wystarczająco ostro, ale za to ten kontrast i czerń to jest to, już nie ma tej drażniącej oczy poświaty w nocy, jak się przegląda internet czy ogląda filmy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Natan napisał:

Taka luźna uwaga: zmieniając z RN4 na OP6 nie było czuć jakiejś wielkiej różnicy w szybkości działania - piszę powaznie. Ot niby demon szybkości, ale szału nie było. Ale juz po 2 miesiącach, przesiadając się nawet na flagowce konkurencji, da się zauwazyć ścinki interfesju i mini-lagi jakie występują. OP trochę przesadzą ze swoją wydajnością, jak tu sie przesiasc na cos innego :DDD 

Mam takie samo zdanie ;) Używałem przez tydzień RN5 4/64 i było szybko, ale w OP6 8/128 jest jeszcze szybciej nie wiem jakim cudem :) Płynniejsze animacje i przechodzenie między aplikacjami to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 22.05.2018 o 21:02, lakixd napisał:

Huawei p10 ale najbardziej boje sie o aparat w op6

Jak przesiadka z P10? Było warto? Pytam głownie o aparat, bo na tym mi zależy. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Miałem tydzień S9+ i z przyjemnością wróciłem do OP6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 minuty temu, NCR napisał:

Miałem tydzień S9+ i z przyjemnością wróciłem do OP6 :)

A jak aparat? Zdjęcia, filmy nie gorzej na OP6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Nawet nie zdążyłem zrobić. Bateria w S9+ kiepska i optymalizacja nie ta... Za to ekran w samsungu bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lakixd
    20 godzin temu, 2be3_80 napisał:

Jak przesiadka z P10? Było warto? Pytam głownie o aparat, bo na tym mi zależy. Dzięki

Jestem zadowolony :D poziom bardzo podobny, jeżeli dodamy to tego tryb nocy z gcama to zmiana jak najbardziej na + . Czasem brakuje trybów naświetlania ale da się przeżyć bez nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

Ja dzisiaj zrobiłem sobie noworoczny psikus.. przesiadłem się z mi mix 2s na op6 :-) póki testing

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi