Skocz do zawartości
bipop

Z jakiego smartfona zrobiliście przesiadkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Entercode
    19 minut temu, DanPlut napisał:

Witam. Ja przesiadam się z Xiaomi Mi Mix wcześniej był S8+. Tak z ciekawości jakim najlepiej program przerzucić dane z Xiaomi do One typu sms itd.?

Jak aparat i ekran w porównaniu do s8+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poprzednio używałem Galaxy Note 5. Zmieniłem na S9+, ale zwróciłem po tygodniu. Jedynym minusem OP 6 jest głośnik, ale muszę porównać z innym urządzeniem bo nie wiem czy przypadkiem nie mam wadliwego. Kamera wystarczająca na moje potrzeby. Nie jest to S9+,ale nie ma na co narzekać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Entercode napisał:

Jak aparat i ekran w porównaniu do s8+?

Powiem szczerz, że One 6 dojdzie do mnie w poniedziałek. S8+ dostała żona a ja śmigam jeszcze na Mi Mix bo potrzebowałem telefonu z dual sim. Sam Mi mix jest bardzo fajnym telefon i ma duży ekran itd. ale zdjęcia to jest jedno wielkie nieporozumienie.

dodana zawartość

1 minutę temu, jck69 napisał:

Oneplus switch. Ale nie wiem czy jest potrzebna. Na początku konfiguracji skopiuj dane z drugiego telefonu poprzez nfc.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Czy to będzie działać też Xiaomi do OnePlus?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    Czy to będzie działać też Xiaomi do OnePlus?
    Jeżeli fon ma nfc to tak.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Witam, ja przesiadłem się z Iphone-a 7 .Telefon dostałem w piątek więc , już coś mogę powiedzieć . 

Plusy: Zdecydowanie szybszy ,lepszy ekran ,Bateria 5/6 H SoT ,aparat , lepszy zasięg w tych samych miejscach oraz szybciej się łączy z sieciami również wifi . 

Minusy : Słaba jakość dźwięku z glosnika.Niska wartości maksymalnego podświetlenia ekranu (lub szkło hartowane  daje taki efekt ),ciężko używać w słońcu . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez myśle nad zmiana z iphone 7, czy wielkość telefonu w porównaniu z iphone nie przeszkadza Ci ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    53 minuty temu, hozon6 napisał:

Witam, ja przesiadłem się z Iphone-a 7 .Telefon dostałem w piątek więc , już coś mogę powiedzieć . 

Plusy: Zdecydowanie szybszy ,lepszy ekran ,Bateria 5/6 H SoT ,aparat , lepszy zasięg w tych samych miejscach oraz szybciej się łączy z sieciami również wifi . 

Minusy : Słaba jakość dźwięku z glosnika.Niska wartości maksymalnego podświetlenia ekranu (lub szkło hartowane  daje taki efekt ),ciężko używać w słońcu . 

Porównywałem wyświetlacz z S9+ i maksymalna wartość podświetlenia ekranu jest wyższa w OP6. Chodzi o wartość ustawianą ręcznie. Bo Samsung potrafi na słońcu dokręcić wyżej niż da się ustawić samemu. Do tego w S9+ biel jest trochę zielona/żółta. W OP6 bardziej naturalna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6
    Godzinę temu, cybernetyk napisał:

Tez myśle nad zmiana z iphone 7, czy wielkość telefonu w porównaniu z iphone nie przeszkadza Ci ? 

Nie,wręcz przeciwnie .iPhone był dla mnie za maly. Poręczny ale do czytanych treści czy oglądania wideo już nie był komfortowy. 

dodana zawartość

29 minut temu, Megapixel napisał:

Porównywałem wyświetlacz z S9+ i maksymalna wartość podświetlenia ekranu jest wyższa w OP6. Chodzi o wartość ustawianą ręcznie. Bo Samsung potrafi na słońcu dokręcić wyżej niż da się ustawić samemu. Do tego w S9+ biel jest trochę zielona/żółta. W OP6 bardziej naturalna 

Ja porównałem z kilkoma urządzeniami np; OP3T , Galaxy S7 I 7Edge ,Zdecydowanie gorzej u mnie wypadał .Myślę,że to wina oryginalnego szkła od OP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 25.05.2018 o 19:51, Charnooh napisał:

PS: W jednym z polskich sklepów (nie bede robił reklamy) pojawił się OnePlus 6, kusząca oferta. Bedzie dylemat czy zostawać przy Huawei. Nie licząc baterii to jestem z telefonu zadowolony ;)

Jestem po przesiadce od piątku na Oneplusa 6, kupiłem na oficjalnej stronie za około 2500 (Wersja 8gb/128 gb) i polecam w 100%. Wcześniej miałem właśnie P9. Prędkość działania, zdjęcia w dzień, filmy oraz ogólnie użytkowanie telefonu to miazga w porównaniu z naszym P9. Nie sprawdzałem zdjęć w nocy i w słabych warunkach ale w sumie robię takich najmniej. Filmy są przepiękne oraz opcja nagrywania Slow Motion od 480 (720P) do 240 klatek w Full HD. 

13 godzin temu, hozon6 napisał:

Ja porównałem z kilkoma urządzeniami np; OP3T , Galaxy S7 I 7Edge ,Zdecydowanie gorzej u mnie wypadał .Myślę,że to wina oryginalnego szkła od OP.

Bo to podobno nie jest szkło tylko jakaś zwykła, kiepska folia. Może to właśnie jest przyczyną. Dla mnie jest super ponieważ wcześniej miałem P9

Edytowane przez Gwozdek
    Dodałem cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Oczywiście jakaś folia znajduje się na urządzeniu zaraz po wyjęciu z pudelka, jednak pozbyłem się jej na rzecz zakupionego dedykowanego szkła hartowanego od OP.Dodam jeszcze, że szkło idealnie dolega do krawędzi wyswietlacza jednak minimalnie zasłania ekran na po bokach . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi