Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rammiro

Problem z forum? Pomysł na ulepszenie? Zgłoś nam!

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

Jeśli zauważyłeś jakiś błąd na forum, coś nie działa jak należy będziemy wdzięczni za Twoją pomoc i zgłoszenie. Im bardziej szczegółowo opiszesz zaistniałą sytuację tym szybciej uda nam się naprawić problem. Warto również problem zobrazować odpowiednim screenem.

Aby zgłosić problem kliknij tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlhu-6auVzHk9UQF2ui7xpZvDGHv3f-kW_5_ChXS2BFjzgzA/viewform

Oraz wypełnij formularz. Twoje zgłoszenie błyskawicznie trafi do naszego systemu zarządzania zadaniami i automatycznie zostanie powiadomiony nasz administrator techniczny. Oprócz tego warto byś również napisał o swoim problemie również w tym wątku. Być może inni użytkownicy będą w stanie pomóc w rozwiązaniu. Zapobiegnie to również zgłaszaniu identycznych problemów wielokrotnie przez różnych użytkowników.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

Administracja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Nie będę zgłaszać przez formularz albowiem nie piszę o błędzie. Nadal podtrzymuję że przydał by się lekki mod rozmiarów elementów na forum. Zobaczą koledzy: nick jest mniej ważny jak przeogromy pasek z reputacją który moim zdaniem powinien mieć max.5pkt.wysokości. Logo android na górze też mega duże a przyciski to już kosmos i to już na lcd 5".  Ja bym to wszystko lekko ścisnęłą w pionie ... no chyba że responsywność to wszystko ustala z automatu to już inna bajka. 

dodana zawartość

IMG_20180524_205006.png

dodana zawartość

Logo PLAY widoczne u góry na screenie ma czcionkę o wysokości 3mm więc porównajcie sami jaka reszta jest duża. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative
    Napisano (edytowane)

Mam problem z brakiem zdjęć w tle każdego użytkownika. Z racji tego, że na 99% nie jest to wina mojej konfiguracji, został on również zgłoszony. 

edit: 2 błąd - cały czas post dodaje się zdecydowanie za długo. Trwa to jakieś pół minuty... 

Edytowane przez Negative

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam
    Napisano (edytowane)

Forum od rana znowu zamula. Dodawanie postu do pół minuty, błędy podczas ładowania załączników, otwarcie linku pół minuty no i dzisiaj między 6:30 a teraz dziesiątki razy błąd 502.

Edytowane przez milatam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak na pc, bo z reguły rzadko na forum bywam, przez pc, ale nawet na TT posty się wieki odświeżają, czy dodają... Makabra. Miało być lepiej, a tu ni widu ni słychu...

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xperiagosc u mnie wczoraj tak sie dodawaly.

Szkoda ze dalej TT nie dziala tak jak powinien. Zeby odpisac w moich ulubionych watkach musze skakac po calym drzewku forów.

Tapatalk | Huawei P10

Edit: Cofam co powiedziałem, przed chwila ladowalo sie spoko a teraz prawie pol minuty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

1. Problem z logowaniem do TT.

2. Bezużyteczne dla mnie używanie 'kolejki moderatorskiej'.

3. Wolne ładowanie się samego forum, wolne dodawanie postów - strasznie to denerwuje.

4. Pomieszanie z poplątaniem z obserwowanymi na forum i w TT.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DawPi
    15 minut temu, camdell napisał:

A w tym nowym dziale ktoś odpowiada na pytania ? czy tylko je się zadaje ? 

Wy zadajecie, a my pracujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi