Skocz do zawartości
sonic87

Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

sonic87
    Napisano (edytowane)

czy ktoś z posiadaczy oneplus 6 mógłby napisać jak wrażenia ? najbardziej interesuje mnie wyświetlacz, czy jest równomiernie podświetlony :) z góry dzięki

Edytowane przez Kristyan
    istnieje już dział OP6, więc model w temacie zbędny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyświetlacz to pierwsza rzecz którą sprawdziłem i muszę powiedzieć że jest bardzo dobrze. Podświetlenie równomierne, żadnych problemów. Porównywałem z S9+ i stwierdziłem że wyświetlacz w OP mi bardziej odpowiada. Przede wszystkim ze względu na biel, która jest znacznie czystsza niż u Samsunga. Może kolory nie są tak nasycone i różnice pomiędzy 1080 a 1440 trochę widać, ale jest dobrze. Kamery nie zdążyłem przetestować. Natomiast rzeczą która najbardziej mnie zawiodła jest głośnik. Chyba najgorszy głośnik który słyszałem do tej pory. Nawet nie chodzi o to że jest to mono skierowane w dół. W Note 5 miałem to samo, ale jakość była o niebo lepsza. Czystość dźwięku jest bardzo słaba, głośnik zaczyna się dławić przy bardziej intensywnych nagraniach, przy głośności 70%+ zaczyna delikatnie trzeszczeć. Nie wiem czy wszyscy tak mają, czy może coś jest nie tak z moim urządzeniem. Ale chętnie bym posłuchał opinii innych osób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dostałem swój telefon i powiem krótko... Rewelacja! Huawei mate 10 pro się chowa. Nie miałem szansy jeszcze wytestować aparatu, się parę fotek zrobiłem i wyglądają dużo lepiej niż op 5t. Telefon śmiga jak błyskawica. Uwielbiam stock experience I po nexusach jest to telefon na który czekałem. Jakiś wykonania rewelacja. Podświetlenie ekranu idealne (testowałem w ciemnościach na różnej jasności ekranu i nie widać nic). OP 5t 3 razy odsyłałem bo nie byłem zadowolony z ekranu.

Jedyny minus na ten moment to brak gestów na czytniku linii, ale może z jakąś aktualizacją powróci. Sterowanie gestami zamiast przycisków też świetne i szybko się przyzwyczaiłem.

Podsumowując, bardzo udany zakup. Carbon case świetny w dotyku, myślałem że będzie taki trochę plastikowy, a w rzeczywistości jest taki jakby miękki i świetnie się go trzyma w dłoni.

Edit: jeśli chodzi o głośnik, to według mnie jest mega głośny i jakoś nie widzę problemów przy dużej głośności-nie słyszę trzasków, ale ja tak na prawdę głośnika prawie nie używam. Zazwyczaj słuchawki. Trochę szkoda, że nie ma stereo tak jak Mate 10 pro, ale za bardzo mi to nie przeszkadza.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Się chowa Mate 10 pro ??? 

Pod jakim względem ? Szybkości działania na pewno ale co jeszcze? 

Rozważam zakup p20 pro vs Mate 10 pro vs one plus 6 ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomsho

Z wyświetlaczem nie ma żadnych problemów. Jest naprawdę dobry - począwszy od jasności, przez ostrość, aż po nasycenie kolorów. Przesiadłem się z S7 i jestem pozytywnie zaskoczony, a jak wiemy Samsungi mają bardzo dobre Amoledy. Telefon jest oczywiście duży, ale relatywnie smukły, więc dobrze się go trzyma. Głośnik według mnie gra w porządku - nie jest to stereo, ale to wiadomo. Telefon działa superszybko, gładko i ma ładny system. Na razie nie znajduję żadnych wad.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z wyświetlaczem nie ma żadnych problemów. Jest naprawdę dobry - począwszy od jasności, przez ostrość, aż po nasycenie kolorów. Przesiadłem się z S7 i jestem pozytywnie zaskoczony, a jak wiemy Samsungi mają bardzo dobre Amoledy. Telefon jest oczywiście duży, ale relatywnie smukły, więc dobrze się go trzyma. Głośnik według mnie gra w porządku - nie jest to stereo, ale to wiadomo. Telefon działa superszybko, gładko i ma ładny system. Na razie nie znajduję żadnych wad.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Jak możesz to zrób jakieś porównanie do S7, zwłaszcza chodzi mi o aparat. S7 nie jest już co prawda młodzieniaszkiem ale nadal ma jeden z lepszych aparatów na rynku. Do tego sam go przez długi czas używałem i jestem ciekawy porównania ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Rowniez jestem ciekaw porownania aparatu z s7. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj ciekawe porównanie z S9+

OP6 wyszedł naprawdę dobrze w porównaniu do S9+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Fon odebrany, naprawdę fajniutki ;) Już jestem zadowolony z wymiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Naprawdę fajnie wykonany smartfon, świetnie wygląda i mimo dużo większego ekranu od opo wydaje się zgrabniejszy;) 

muszę się tylko przyzwyczaić do ekranu oledowego, bo kolory inne ale fajniejsze, żywsze.

Jak zrobiłem zdjęcie truskawek już takich co poleżały 2-3 dni to na zdjęciu jak nowe, dodatkowa funkcja odświeżanie jedzenia:P

Z ciekawostek mój ostatnio naładowany był 144 dni temu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi