Skocz do zawartości
samson09

Dyskusja na temat głośnika i audio

Rekomendowane odpowiedzi

głośnik jest kiepski, dramat moim zdaniem, przesiadłem się z iphone'a 6 który gra dużo lepiej, xiaomi 4x którego mam pod ręką gra również lepiej od one plusa! ... szkoda szkoda, granie w gry czy oglądanie tuby to będzie męczarnia przez jakiś czas 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie głośnik jest ok, szału nie ma ale z drugiej strony mało kiedy słucham na głośniku.
    Jeśli chodzi o słuchawki, to używam bullets V2 is OnePlus I według mnie grają bardzo dobrze i głośno. Tak samo ze słuchawkami BT. Jakieś tanie Awei za 80 zł, się jest dobrze i nie bardzo rozumiem czemu ludzie narzekają na dźwięk ze słuchawek.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 29.05.2018 o 13:21, tomasz_p13 napisał:
    głośnik jest kiepski, dramat moim zdaniem, przesiadłem się z iphone'a 6 który gra dużo lepiej, xiaomi 4x którego mam pod ręką gra również lepiej od one plusa! ... szkoda szkoda, granie w gry czy oglądanie tuby to będzie męczarnia przez jakiś czas 

Akurat tu się mylisz. Głośnik w oneplus > głośnik w Xiaomi.

Edytowane przez Smykoo
    Poprawa czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś już poprawić dźwięk? 

Ja zainstalowałem Viper4andorid FX + root. Udało się podbić głośność i wrzucenie trochę głębi w dźwięk na słuchawkach BT, AUX. Mam problem z  dużymi słuchawkami nausznymi, one grają cicho mimo podbicia....Nie wiem co jest grane. Pierwszy raz mam telefon na którym grają gorzej niż na kompie z zintegrowana kartą... 

Słuchawki: sennheiser px 360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A włączyłeś może w telefonie obsługę kodeków aptx? Nie wiem czy telefon sam z automatu to włącza jak wykryje kodeki ale jest opcja ręcznego włączenia. Widzę, że słuchawki które podałeś obsługują go więc spróbuj.

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 minut temu, yogasek napisał:

A włączyłeś może w telefonie obsługę kodeków aptx? Nie wiem czy telefon sam z automatu to włącza jak wykryje kodeki ale jest opcja ręcznego włączenia. Widzę, że słuchawki które podałeś obsługują go więc spróbuj.

.

Nie włączyłem nawet nie wiedziałem że takie coś jest w OP6. Wiesz może gdzie ta opcja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia/dźwięki i wibracja/tuner audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawia ktoś te nowe słuchawki ? Chyba się skusze, ciekawy jestem bardzo, szukam wygody i lubię doki

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    22 godziny temu, yogasek napisał:

.

Obsługa kodeków działa domyślnie, słuchawki z aptX i LDAC działają out of the box. możesz ewentualnie pogmerać w trybie developerskim i wymysić np, najwyższy bitrade dla LDAC lub max częstotliwość 

1 godzinę temu, Danielsson napisał:

Zamawia ktoś te nowe słuchawki ? Chyba się skusze, ciekawy jestem bardzo, szukam wygody i lubię doki

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

dzisiaj zamówiłem, w tej cenie słabo o coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi