Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Huawei Czytaj więcej.. ×
MroziQ

P20 Pro - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ
    Napisano (edytowane)

Idąc za ciosem, chętnie poznam też opinie użytkowników na temat tego modelu i pytania potencjalnych, przyszłych właścicieli. Mnie na tę chwilę poza aparatem najbardziej ciekawi to, jak w praktyce wypadnie bateria i co ze wsparciem producenta w zakresie aktualizacji. No i generalnie jak sprzęt sprawuje się w codziennym użytkowaniu, jak ekran OLEDowy itd. Zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez Baron Rafau
    Przywrócono poprzedni tytuł. Przepraszam za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie długo się już zastanawiam nad zmiana z s6+.Po premierze p20 pro chyba jednak wybiorę ten telefon.Aktualnie kupujesz go z tabletem wartym na allegro około 500-600zł plus masz raty 0 w Rtv, i do tego 1 rate płaca oni.Czyli telefon masz za około 2800-2900. Myślę ze jak na nowość cena dobra.

Tu gość porównuje z iphone. Pod koniec pokazana jak działa stabilizacja.Co było bolączka Mate 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś nie chce mi się wierzyć że aż tak dobrze względem iphone. :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Ciekawi mnie czy nie ma problemu z warstwą oleofobową. Coś takiego zrobili chyba w P10 - po zdjęciu fabrycznie nakładanej folii ekran palcowal się niemilosiernie bo zaoszczędzili na warstwie oleofobową właśnie.
    Mam nadzieję, że już takiej głupoty drugi raz nie powtórzą, jednak wolałbym mieć pewność bo od razu wszystkie folie ściągam i nie chciałbym się niemiło rozczarować.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    YogS

Teraz mnie tak uderzyło że chyba wszędzie widziałem P20'tki z naklejoną folią.. ale wierzyć mi się nie chce żeby popełnili po raz drugi ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    centur
    Napisano (edytowane)

panowie, na rynku jest cała masa świetnych szkieł więc w czym problem ??? jakoś nie chce mi się wierzyć że będziecie używać fona za 3,5 k bez naklejonego szkła....

Edytowane przez centur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Uwierz :)

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Nie wszyscy używają szkła czy folii, ja na Note 8 nie mam nic (przez zagięty ekran, etui podważają ;) ). Niemniej na P20 Pro od razu naklejam szkło Nillkina, miałem je na iPhone X i poślizg palca jest lepszy niż na szkle ekranu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki case polecacie lub chcielibyście kupić? Spigen niestety tylko jeden model, który średnio trafia w mój gust.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    panowie, na rynku jest cała masa świetnych szkieł więc w czym problem ??? jakoś nie chce mi się wierzyć że będziecie używać fona za 3,5 k bez naklejonego szkła....

owszem będę używał bez szkła , szkło na ekranie to jak gaz w samochodzie gaz jest do zapalniczki a szkło to ekran już ma to po co je zakładać Wysłane z mojego IPX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi