Skocz do zawartości
wiwcion1

Aplikacje i karta SIM nie działają

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeśli zły dział to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego...

Od 4 lat używam owego telefonu, jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów (po jakimś czasie od zakupu troche zwolnił ale to normalne w przypadku androida raczej..). Kupiłem go nowego i cały czas trzymałem w etui, bardzo zadbany telefon bo go szanowałem nigdzie nie ma nawet 1 ryski....

I wszystko było dobrze do dnia dzisiejszego. Nie działają mi żadne aplikacje (po włączeniu białe/czarne tło i brak reakcji), nie działa karta SIM (czerwony krzyżyk w zasięgu).. Z Wi-Fi telefon łączy sie niby normalnie ale internet nie działa brak jakiejkolwiek oznaki tego... Po jakimś czasie od włączenia telefonu wyskakuje mi u góry powiadomienie z takim ptaszkiem, jakaś "umowa prawna na korzystanie z aplikacji", gdy to klikne to wyskakuje powiadomienie "karta SIM nie jest gotowa".... Restarty telefonu nic nie dają, wyciągałem zarówno baterie jak i karte ale bez skutku. Pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotykam, nie wiem co robić....

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi