Skocz do zawartości
pawelzg3

Wady i usterki wyświetlacza / panelu dotykowego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny problem, telefon ledwo wyjąłem z pudełka i podczas konfiguracji już zauważyłem żółty ekran na dole ekranu. Telefon zapakowałem z powrotem i leci na gwarancje. Zobaczymy co powiedzą. Jakoś kiepsko zaczyna się moja przygoda z huawei.

Edit: Niestety serwis odesłał mi telefon i twierdzi że wszystko jest w porządku.... 
    No nic wyśle go jeszcze raz.

Edytowane przez lukasiasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem P20 w wersji Twilight i niestety ten sam problem. Zażółcony ekran na dole. Jutro będę się kontaktował z autoryzowanym serwisem w tej sprawie. Konsultant wsparcia huawei potwierdził że faktycznie zażółcony ale nic więcej nie pomoże bez fizycznego obejrzenia telefonu. Wrzucam zdjęcie jak to wygląda u mnie. 

ekran_p20.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam problem z ekranem, mam to samo w wersji niebieskiej 128GB. Telefon kupiony parę dni temu na allegro u sprzedawcy Mobilking.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Serwis uznał wadę. W przyszłym tygodniu będą wymieniać ekran. Może trafi się sztuka bez wady 🙂 

Aktualizacja:

Serwis wymienił mi ekran, niestety znów trafił się ekran JDI i wada nadal jest. Co prawda odrobinę mniejsza ale jest.

Jeśli ktoś ma ekran w porządku prosiłbym o sprawdzenie jakiej firmy macie wyświetlacz. Były montowane JDI, LG lub SHARP (AIDA64 pokazuje).

Edytowane przez pete1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi