Skocz do zawartości
pawelzg3

Wady i usterki wyświetlacza / panelu dotykowego

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem drugi egzemplarz i w nim mam ekran firmy LG bez zażółcenia.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zaczął pojawiać się inny problem a dokładniej z dotykiem. Najbardziej widać to gdy chce odblokować telefon wzorem/szlaczkiem. Czasami muszę tę czynność powtórzyć kilka razy bo dotyk mi nie czyta całego ruchu palca po ekranie. Specjalnie usunąłem szkło z ekranu bo myślałem, że jest to jego wina ale okazuje się, że jednak nie. Martwię się, że to początek problemów z ekranem a nie mogę zostać bez telefonu aby oddać go na reklamację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Włącz w opcjach programistycznych pokazywanie dotyku, odpal nagrywanie ekranu i monitoruj czy dotyk jest właściwie wykrywany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Pacjent Huawei P20 jak widać na filmikach robi co chce tylko go odblokuję i jest na auto pilocie i tak do rozładowania baterii ? jak widać nie reaguje na dotyk tylko klawisze głośniej ciszej i włącz wyłącz działają proszę o pomoc taki problem wystąpił prawdopodobnie po aktualizacji androida Nopotser GIF by TV3 i Catalunya Ràdio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Mi wygląda to na uszkodzony digitizer, ale mogę się mylić. Wyłącz telefon, włącz w trybie recovery i zrób wipy. Jeżeli problem będzie występował na czystym sofcie to odpowiedz już znasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Próbowałem uruchomić aby zrobić wipe'a i zawiesił się jak widać przyciski nie działają.

huawei_p20_04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Skoro to dzieje się od aktualizacji Androida, masz podstawy, by żądać naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale telefon już po gwarancji jest :( Więc teraz pytanie czemu nie chce wejść w tryb recovery ? tak jak to widać na załączonym filmie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Pierwsze sztuki serii P20 stracą gwarancję nie wcześniej, jak w kwietniu. Jeśli zakupiłeś telefon później, to Twoja gwarancja będzie trwać jeszcze dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LaFiQ

Spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś? Te plamki widoczne są tylko na czarnym obrazie. Mam szkło hybrydowe od nowości telefonu. Pod swiatło nie widać na ochronie jakiegoś przetarcia czy coś. Z checią bym zdjął tą hybrydę bo i tak muszę wymienić, ale będę go wysyłał do serwisu. Myślicie, że to ochrona się wyjechała, mimo że nic nie gołym okiem czy coś z  ekranem?

Wybaczcie za jakość zdjęć, nie mam na ten moment czym zrobić lepszego :(

https://prnt.sc/tb11nl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi