Skocz do zawartości
Gwozdek

Co sądzisz o aplikacjach systemowych?

Rekomendowane odpowiedzi

sp4ubw

Wiadomości mają tylko opcje: ciemne/jasne. Nijak się to ma do motywów. Zmiana motywu w motywach - we wcześniejszej wersji od Huawei - zmieniała kolorystycznie także aplikację wiadomości. Obecnie aplikacja ta nie ma takiej opcji.

Brak wysyłania kontaktów bezpośrednio z aplikacji wiadomości, jest mnóstwo bzdur, które można wybrać - kontaktów brak. Oczywiście, że można wysłać kontakt tyle, że przez udostępnianie z innej aplikacji, a wygodniej mieć to w aplikacji wiadomości pod "+" tam gdzie gify, mapy i inne. 

Kosz w galerii jest obligatoryjnie, a wystarczy dać opcję jego wyłączenia. Jeden mały znaczek, że nie chcę do kosza i aplikacja będzie lepsza. Zawsze muszę kasować dwukrotnie. Nie po to kasuję, żeby zostawało.

Oczywiście, że są przeglądarki w sklepie, tak jak praktycznie każda inna aplikacja do innych rzeczy, ale temat jest o systemowych, więc opisujemy te, które są.

Pogoda nie sprawdza się nijak, zainstaluj inną, wybierz inny kanał dostawcy i porównaj. Siedzę w aucie temperatura na zewnątrz +20°C, pogoda, której używam, pokazuje to samo, pogoda Huawei uparcie twierdzi, że jest +16°C - tak jest dobra. Przy okazji dodaje, że są chmury, kiedy świeci słońce i niebieskie niebo.

To żaden lament, to obiektywne wskazanie braków w aplikacjach dostarczanych przez Huawei lub inaczej - lista potrzebnych poprawek aby były lepsze (wybrać co wygodniejsze). :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukil
    W dniu 3.07.2018 o 09:51, sp4ubw napisał:

Nie ma. Nie ma sensu odblokowania bootloadera tylko po to aby móc mieć starą apkę wiadomości. Utrata gwarancji wtedy Cię czeka. 

Jest sens i to ogromny nawet kosztem uwalenia tego złoma. Aktualna aplikacja SMS to "Jakieś jedno wielkie nieporozumienie" cyt. Stonoga......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

@lukil

Skoro twierdzisz, ze to złom, w innym wątku, że badziewie to po co kupowałeś ten model?

Poza tym aplikacji do SMS są setki w sklepie, można wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukil
    2 minuty temu, sp4ubw napisał:

@lukil

Skoro twierdzisz, ze to złom, w innym wątku, że badziewie to po co kupowałeś ten model?

Poza tym aplikacji do SMS są setki w sklepie, można wybrać.

Ano dlatego, że na P10 nie było problemów z odblokowaniem i był super telefonik do momentu totalnego rozwalenia. Zakupiłem P20 i żałuję tego, no chyba ,że otrzymam kod odblokowujący a do tego momentu to jest właśnie badziew. 

Żadna apka nie dorówna tej z P10

Edytowane przez lukil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Wystarczyło poczytać przed kupnem. Gratuluję podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukil
    8 minut temu, sp4ubw napisał:

Wystarczyło poczytać przed kupnem. Gratuluję podejścia.

Nie należę do osób które czytają 2 lata na temat danego modelu i udzielają się we wszystkich forach świata jak chcą kupić jakąś pierdołę. Straciłem fona w trakcie pracy więc kupiłem od strzała następcę P10 ponieważ miałem go obcykanego. Potrzebny mi był telefon już a nie za dobę czy dwie.

Troszkę pomyślunku……………..

Edytowane przez lukil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

I jak widać zawitałeś tutaj. Wystarczyło to zrobić godzinę przed kupnem. Kupiłeś pierdołę nie myśląc czy się da odblokować BLa to teraz, nie pisz, że to badziewie czy złom, gdyż jest w tym tylko Twoja wina, że nie chciało Ci się zajrzeć i sprawdzić czy się da.

Zamień się z kimś kto odblokował i już tego nie potrzebuje, najszybsza metoda. Możesz też poczekać, aż będą kody dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukil
    9 minut temu, sp4ubw napisał:

I jak widać zawitałeś tutaj. Wystarczyło to zrobić godzinę przed kupnem. Kupiłeś pierdołę nie myśląc czy się da odblokować BLa to teraz, nie pisz, że to badziewie czy złom, gdyż jest w tym tylko Twoja wina, że nie chciało Ci się zajrzeć i sprawdzić czy się da.

Zamień się z kimś kto odblokował i już tego nie potrzebuje, najszybsza metoda. Możesz też poczekać, aż będą kody dostępne.

Jesteś w pracy powiedzmy 700 km od domu tuz przed wideokonferencją i tracisz telefon. Pierwsze co robisz to ciśniesz do kawiarenki internetowej poczytać na forum czy czasem producent nie zablokował możliwości odblokowania bootloadera w P20...

Pomóż a nie udzielaj rad co powinienem zrobić po utracie telefonu. Ogarnij się człowieku, są różne przypadki ..Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Pomogłem, nie czytasz. W żadnym momencie nie napisałem co powinieneś zrobić, to Twoja sprawa. Napisałem co mogłeś, żeby nie było problemów i żebyś nie musiał potem wypisywać, że P20 to złom i badziewie. 

I tak podsumowując, sam się ogarnij i uważnie czytaj. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odblokować bootloader I stracić gwarancję dla apki sms, których są setki do wyboru, szacun

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi