Skocz do zawartości
DjDario

Uchwyt samochodowy dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

bizon

Nie rysuje. To jest taki dość miękki plastik, jakby wymieszany z gumą. Telefon wchodzi w niego z lekkim oporem i dobrze sie w nim trzyma - nie ma luzów (np. nie drga podczas jazdy po wybojach), nie ma obawy, że wypadnie będąc w poziomej pozycji (tak użytkuję nawigację).

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Użytkuję i polecam ten uchwyt:

http://allegro.pl/item1069676965_obr...tc_desire.html

Montowany na kratkę nawiewu, więc nie zasłania widoku za szybą i słońce go nie ogrzewa. Co ciekawsze nawiew przy okazji chłodzi telefon, który po kilkugodzinnym nawigowaniu jest tylko nieco cieplejszy niż w normalnym użytkowaniu.

Wybaczcie kolego głupie pytanie, ale czy tel. nie jest za ciężki by tak wisieć na kratce nawiewu (niewspominając o tym, że w przypadku wybojów na drodze może on trochę latać)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bizon

Jak dotąd przejechałem z tak zamocowanym tel. około 2500km i nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych, o których piszesz. To mocowanie ma jeszcze taka podpórkę, więc nie ma obawy, że opadnie. Latanie na wybojach też nie występuje.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    że wypadnie będąc w poziomej pozycji (tak użytkuję nawigację)

A jak z zasilaniem? Kabel nie obciaza za bardzo gniazda w tym polozeniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D-fens

Witam.

Osobiście polecam uchwyty i głowice Brodit. Używałem do SE Xperia X1 i sprawdzał się znakomicie, dopasowanie perfekcyjne. Głowica montowana w moim przypadku na Proklip Brodit bez wiercenia czy klejenia do szyby - wybiera się konkretnie pod model samochodu. Po zakupie Desire musiałem zmienić oczywiście głowicę ale pasywnej Brodit nie znalazłem na polskim rynku więc kupiłem Carcomm. Różnica jest dosyć znaczna bo zostawia minimalne ślady na tylnej części obudowy ale może to kwestia tego, ze materiał pokrywy baterii jest miękki. Dodatkowo aby telefon wszedł do końca należy użyć trochę siły czego nie spotkałem przy produkcie Brodit.

Gdybym nie pośpieszył się z wcześniejszym zakupem ładowarki to zdecydował bym się na głowicę aktywna na ebay'u. Cena mniej więcej taka sama jak zakup oddzielnie ładowarki i uchwytu. W wolnej chwili zrobię fotkę to wrzucę.

Pozdrawiam.

Sent by D-fens from HTC Desire using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin

Witam,

Polecam uchwyt:

http://www.palmtopy.pl/Akcesoria/Uchwyty_samochodowe/1512-Uchwyt_HR_Design_05_-_uniwersalny_MINI.html

Sztywny bardzo uchwyt całe 18cm. Na razie zamontowana jest głowica uniwersalna. Czekam na dostawę głowicy aktywnej.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

post-22015-14255697697553_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Polecam uchwyt:

Akcesoria :: Uchwyty samochodowe :: Uchwyt HR Design 05 - uniwersalny MINI

Sztywny bardzo uchwyt całe 18cm. Na razie zamontowana jest głowica uniwersalna. Czekam na dostawę głowicy aktywnej.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

potwierdzam - sztywny jak moj "Wacek" widzacy moja dziewczyne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem uchwytu CU S420 do Desire. Kosztuje niemało (ponad 300zł), ale wygląda solidnie i ma złącze do ładowania. Z niektórych opisów wynika też, że można go przymocować do deski zamiast szyby na czym szczególnie mi zależy. Niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć sensownej recenzji, jedynie kilka opinii na zagranicznych forach. Czy ktoś może posiada taki uchwyt i może coś o nim powiedzieć albo ewentualnie jest w stanie polecić coś równie dobrego?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi