Skocz do zawartości
DjDario

Uchwyt samochodowy dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

przez to że jak kupowany był dla mnie desire ( w prezencie) wcisnęli (mojej żonie) ładowarkę samochodową bez ładowarki, tzn sam kabelek sprężynowy;) mam wolny kabel i w tygodniu mam zamiar go przerobić... dam znać co z tego wyszło...:)

tylko że to jest dla HD2... a gdzie wspominka o desire..;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie!

CR-115 Nokii jest genialny. Nie dość, że uniwersalny, nie dość że bardzo mały, ssanie ma jak najlepsza tajka a koszt jak kiepska ukrainka. Za 35pln dziś kupiłem, jestem mega zadowolony i kupuję jutro jeszcze jeden, dla mojego drugiego telefonu: E5. Na alledrogo można go kupić za KILKANAŚCIE złotych!

Wykonany bardzo dobrze, telefon leży w nim idealnie a "łapki" są płaskie i nie wystają ponad obrys telefonu jak w moim dotychczasowym CR-39 i HH-12. Zmieniłem uchwyt dlatego, że długie ramię od szyby do telefonu powodowało dość mocne bujanie urządzenia co wkurzało mnie niemiłosiernie.

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posłuchałam rady cervandes i jak narazie po jednej krótkiej przejażdżce mogę potwierdzić.

Uchwyt tani a solidny. Trzyma telefon mocno. Ramię jest regulowane, może trochę krótkie ale jak na uchwyt za 18 zł nie będę się czepiać. Świetne ssanie, co tu więcej chcieć;) CR-115, również polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loyek5

CR-115 sprawdzone i przetestowane na "wspaniałych" drogach Nowej Huty. Szczerze polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem jakiś w Tesco, podejrzewam, że w Polsce też taki jest. Bez pudełka, tylko z etykietką przypiętą do niego. Kosztował mnie 3,5 funta, przyssałem go do szyby i puścić nie chce, nawet pod ciężarem Desire. Szkockie drogi do prostych, szczególnie po zimie, nie należą, także "stress test" to on ma przy każdym użytkowaniu. Póki co nie zawodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    posłuchałam rady cervandes i jak narazie po jednej krótkiej przejażdżce mogę potwierdzić.

Uchwyt tani a solidny. Trzyma telefon mocno. Ramię jest regulowane, może trochę krótkie ale jak na uchwyt za 18 zł nie będę się czepiać. Świetne ssanie, co tu więcej chcieć;) CR-115, również polecam:)

OK, a w układzie pionowym? Nie ma szans. by telefon na jakiejś dziurze wyskoczył z uchwytu?

Pytam, bo jestem ze Śląska a u nas dużo dziur przez szkody górnicze...a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wożę w takich uchwytach i Desire i HD2, i pionowo i poziomo jak potrzebuję - nic się nie dzieje. Nadal twierdzę, że ten zakup był strzałem w 10-tkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam ten uchwyt ! Telefonik nie ma szans zeby wypadł, na lubelskim po zimie razem ze śniegiem stopił się również i asfalt , telepie jak cholerka ale tel sie trzyma! Największy plus to taki że tel trzymany jest bocznie więc bez problemu można podłączyć ładowarkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dm76

jak to możliwe, że wam się telefon w cr115 trzyma?

dziś w jednym komisie przymierzyłem desire do tego uchwytu, ale trzyma się tak, że dwoma palcami można go po prostu wyjąć lekko z tych zacisków...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak patrzyłeś ale mi jeszcze ani razu nie wypadł tel, a drogi jaki są to każdy wie. Po prostu mocniej go ściśniesz i po kłopocie :) ale z umiarem oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi