Skocz do zawartości
DjDario

Uchwyt samochodowy dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

jak to możliwe, że wam się telefon w cr115 trzyma?

dziś w jednym komisie przymierzyłem desire do tego uchwytu, ale trzyma się tak, że dwoma palcami można go po prostu wyjąć lekko z tych zacisków...

jak już pisałem - mam dwa cr-115, w jednym desire, w drugim hd2 i mimo agresywnej jazdy twardym samochodem nie mam najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info bo jakoś od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego uniwersalnego uchwytu samochodowego. Już zamówiony cr-115 i to za 25pln (z przesyłką) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W specyfikacji CR-115 jest info., że max szerokość to 65mm. Teraz pytanie, czy Desire w ubranku Case-Mate o łącznej szer. 65mm wejdzie w ten uchwyt bez problemu i będzie dobrze siedział?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cervandes

No chwilunia, przecież HD2 jest w/g specyfikacji szeroki na 68mm, czyli jest niby o 3mm szerszy od mojego Desire w "ubranku". O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @cervandes

No chwilunia, przecież HD2 jest w/g specyfikacji szeroki na 68mm, czyli jest niby o 3mm szerszy od mojego Desire w "ubranku". O co kaman?

brawo za czujność. Zamiast polegać na specyfikacji zmierzyłem HD2 gdy pisałem poprzedniego posta i z przodu ma niecałe 65mm szerokości. Ale że mam go w takiej kaburze pionowej, zabudowany dość mocno i nie chciało mi się go wyjmować... Zapomniałem, że z tyłu robi się on ciut szerszy, nie ma natomiast 68mm tylko może odrobinę ponad 66. Więc 65mm Desire w pancerzu się zmieści.

Przepraszam za zamieszanie :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    halun

dzięki Wam zamówiony cr-115 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także posiadam ten uchwyt. Bardzo dobrze trzyma, telefon nigdy mi nie wypadł pomimo bardzo agresywnej jazy i sztywnego zawieszenia w aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi