Skocz do zawartości
DjDario

Uchwyt samochodowy dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

atomic

Bardzo proszę odpowiedzcie kolegom piechu i mitring, czy przyssawka nie zasłania obiektywu podczas jazdy?

Chciałbym nagrywać telefonem sytuację na drodze, jednak przyssawka mojego uchwytu zasłania obraz zarówno w trybie poziomym i pionowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem takie info nt. tego uchwytu:

Uniwersalny uchwyt Nokia CR-115 ma wymiary 66 mm x 64 mm x 34 mm

Dziś lub jutro powinien do mnie przyjść taki uchwyt bo go zamówiłem "w ciemno" to dam relację jak to wygląda czy zasłania czy nie. Głównie chodzi o kabel zasilający to jest pytanie :) ... odezwę się niebawem :)

Uchwyt jest i jak to wygląda.

dsc02216h.th.jpgdsc02213p.th.jpg

Zdjęcie telefonem po zamocowaniu: :(

imag0059g.th.jpg

Edytowane przez mitring

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atomic

No to doopa z nagrywania.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak używacie uchwytów (mocowanie) ale ja przyzwyczajony jestem, że mam zamocowany po lewej stronie przy słupku tak samo nawigacja, czyli dla mnie aby nagrywać rozwiązaniem jest uchwyt dość cieniutki albo bardzo wygięty. Zobaczymy jak się trafi jakaś okazja to kupię narazie ten uchwyt daje radę aby widzieć kto dzwoni itp.

PS. Potwierdzam opinie innych użytkowników Nokia CR-115 trzyma się znakomicie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam dwóch uchwytów (samochód prywatny i służbowy).

W prywatnym uchwyt HR niemieckiej firmy AutoComfort

Uchwyt Samochodowy Niemieckiej firmy HR AutoComfort HTC Desire | Uchwyty Samochodowe | Obudowy Części Nokia Sony Ericsson SE Motorola LG Samsung STOPpodrobom.pl Tylko Oryginalne Akcesoria GSM

W służbowym uchwyt Nokii CR-115.

Zarówno w jednym, jak i w drugim samochodzie uchwyty przejechały już przynajmniej kilkanaście tys. km.

CR-115 jest o wiele gorszym uchwytem. Nawet niema co porównywać. Przede wszystkim jeżeli chodzi o drgania w czasie jazdy.

Jeżeli komuś zależy na komfortowym używaniu, w czasie dłuższych tras, to tylko HR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenowo widzę, że tak samo jak ten co ja zamówiłem ;) Nie ma co z CR-115 wymagać skoro to pod Nokie idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CR bardzo dobrze sprawuje się nawet w dłuższych trasach 400-500 km nie ma żadnych problemów :) tymbardziej jeśli ktoś już miał ten uchwyt, mnie został po E51.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się. Jeżeli już się go ma (np: po jakiejś wcześniejszej Nokii), to może być.

Osobiście, jeżeli miałbym któryś z nich kupić, to porównując te uchwyty (CR i HR), wybieram HR (chociaż droższy).

Tak jak już wcześniej napisałem, posiadam zarówno jeden, jak i drugi.

Żeby natomiast porównać ich stabilność (podatność na drgania) w czasie jazdy, trzeba je mieć. Zapewniam, że używając CR, a potem HR, już raczej nie chciałbyś wracać do tego pierwszego ;)

I pod tym względem HR jest bezkonkurencyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak w przypadku uchwytu HR wygląda nagrywanie? Mógłby ktoś z was sprawdzić czy sam uchwyt nie wchodzi w żaden sposób w kadr w położeniu poziomym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi