Skocz do zawartości
qbajatko

Nokia 8 Sirocco - wrażenia, opinie..

Rekomendowane odpowiedzi

ufff.....  już się przestraszyłem, ze sam wydałem tyle kasy na telefon 🙂 

Ale masz racje wykonanie jest perfekcyjne, ciężar jak i bateria idealna.. a sam system? jak to Android.. poprawnie, ale bez wodotrysków.. 🙂

Całe szczęście, że wszystko w nim działa bez jakichkolwiek zwiech, przycięć i lagów.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sawpel

Ano prawda, działa płynnie i bezproblemowo. Na początku odrobinę przeraziłem się kątem widzenia na zaokrągleniach, ale nie dość że bardzo szybko się do tego przyzwyczaiłem, to na dodatek stwierdzam, że to bardzo fajne jest i dodaje, może nie tyle czytelności, co estetyki użytkowania. Nie wiem nawet jak to nazwać, ale jest to ficzer na plus.

Nie lubię się tylko z aparatem, ostrość mi łapie gdzie chce, jak chce i kiedy chce. Jeszcze ani jednego dobrego zdjęcia nie zrobiłem bez względu na warunki, ale patrząc pa samplach w internetach, to po prostu ja nie umiem w aparat w telefonie. Z resztą z poprzednim miałem ten sam problem, pomimo tego, że inni robili świetne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety w kwestii aparatu musze się zgodzić.. ale ku uciesz i zaskoczenia.. obraz wraz z dźwiękiem nagrywa idealnie.. z bardzo bliska nagrywam próby czyli bęben gdzie siła głośności jest olbrzymia, a Nokia pięknie rejestruje ten dźwięk bez żadnego przesterowania.. 

ubaw mam jak wyciągam telefon  z kieszeni i widzę zdziwienie na twarzach znajomych co to za model Samsunga z tak zagiętym ekranem, ale zaraz zaraz.. jakaś proporcja tego ekranu jest jakoś taka nie samsungowa 🙂 

i jeszcze bateria jest rewelacyjna!

telefon naprawdę godny polecenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sawpel

Dla ochrony wyświetlacza nie polecam żadnego szkła hartowanego, nieważne co wypisują w internetach, wszystkie do 100 zł są tak samo /ciach/ i klejone jedynie na ramce, przez co odpadają po tygodniu, psują dotyk i wpuszczają pył. 

Polecam za to "Folia ochronna 3mk ARC SE do Nokia 8 Sirocco". Bardzo łatwo się zakłada, nawet ja ze zdolnościami manualnymi 3 latka założyłem bez nawet jednego bąbla. Świetnie przylega, nie widać paluchów, jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie używamy wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość spowodowania auto ukrycia paska z ikonami funkcji te trzy na dole? Chciałbym przeciągając palcem do góry go wysuwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Nie ma domyślnej takiej funkcji bo to czysty android ale polecam Ci wgrać gesty bo jest to rewelacja, używałem na note 9.

Na oneplus mam oryginalnie w systemie zaszyte ale te które tu pokazuje działały idealnie w samsungu.

Wysłane z OnePlus 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Siema, jak w tym modelu wypada bateria ile SOT? Da radę 2 dni używać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie też android 9.0. Czy dodano regulację nasycenia kolorów? Coś się zmieniło w kwestii aparatu? Ogólnie jak działa pod nową wersją systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi