Skocz do zawartości
qbajatko

Nokia 8 Sirocco - wrażenia, opinie..

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ktoś już używa? 

Edytowane przez qbajatko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega mówił że bawił się zwykłą 8 i tą Scirocco, powiedział że jeżeli chodzi o elegancję to jest znakomity ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Łukasz Miska napisał:

Kolega mówił że bawił się zwykłą 8 i tą Scirocco, powiedział że jeżeli chodzi o elegancję to jest znakomity ?

Nie tylko w elegancji jest różnica.. ??

Mam ten telefon od ponad dwóch tygodni i co chwila mnie zaskakuje swoim działaniem.. miałem już raczej wszystkie flagowce, ale ten mnie powalił swoją ergonomia i szybkością działania.. czysty android to najlepsza opcja jeżeli już trzeba uczyć się żyć z tym systemem.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czysty android to wspaniałe doznanie w porównaniu do przeładowanych nakładek, chociaż da się z nimi żyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dopiero po Essential Phone zobaczyłem, że po kilkunastoletniej miłości z BlackBerry da się żyć z androsyfem.. brakuje mi nieziemsko HUB'a, ale Nokia póki co tak wyśmienicie d,jaka, że zaczynam zapominać o takich rarytasach.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyliście jakie zmiany nastąpiły w aplikacji telefon.. ?? Mamy teraz piękny biały ekran jak ktoś dzwoni.. cukiereczek normalnie.. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ktoś na tym forum kto ma ten model Nokii? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sawpel

Ja posiadam 8 Sirocco.

Telefon jest świetnie wykonany, żadnych skrzypów, trzeszczeń, niedoróbek, wszystko pięknie spasowane i waga wyjątkowo pozytywnie wpływająca na odczucia.

Bateria starcza na 2 dni intensywnego użytkowania, w tym potrafię mieć 3 gry otwarte w tle, bo przez tak małe zużycie baterii, zapominam ich zamykać.

Denerwuje brak jacka, bo jak się podłączy słuchawki przez USBC to nijak nie idzie chwycić komfortowo telefonu w poziomie, jeszcze nie wymyśliłem jako można to zrobić i bezproblemowo korzystać z telefonu.

Nie potrafię się wypowiedzieć co do AndroidOne, mam wgrany SquareHome 2, który według mnie sprowadza Androida do poziomu używalności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ufff.....  już się przestraszyłem, ze sam wydałem tyle kasy na telefon ? 

Ale masz racje wykonanie jest perfekcyjne, ciężar jak i bateria idealna.. a sam system? jak to Android.. poprawnie, ale bez wodotrysków.. ?

Całe szczęście, że wszystko w nim działa bez jakichkolwiek zwiech, przycięć i lagów.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sawpel

Ano prawda, działa płynnie i bezproblemowo. Na początku odrobinę przeraziłem się kątem widzenia na zaokrągleniach, ale nie dość że bardzo szybko się do tego przyzwyczaiłem, to na dodatek stwierdzam, że to bardzo fajne jest i dodaje, może nie tyle czytelności, co estetyki użytkowania. Nie wiem nawet jak to nazwać, ale jest to ficzer na plus.

Nie lubię się tylko z aparatem, ostrość mi łapie gdzie chce, jak chce i kiedy chce. Jeszcze ani jednego dobrego zdjęcia nie zrobiłem bez względu na warunki, ale patrząc pa samplach w internetach, to po prostu ja nie umiem w aparat w telefonie. Z resztą z poprzednim miałem ten sam problem, pomimo tego, że inni robili świetne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi