Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Volp

Telefon z 6GB ram'u, na długie lata, ~2300zł

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, somebody101 napisał:

Nie jest to prawda. Mialem ponad rok Samsunga s7 i od początku do końca pracował tak samo szybko i płynnie. Obecnie od kilku miesięcy mam s8 i śmiga jak przecinak. Rzeczy o których mówisz to stereotypy z czasów samsunga s3.

Co z tego że miałeś s7 a teraz S8, wystarczy poczytać sensownych opinii bezstronnych użytkowników samsunga np @rybus85 która ma S8+ i narzeka na płynność działania nakładki samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie istnieje cos takiego jak opinia bezstronna. Skoro to jest opinia czyjas, to nie moze byc jednoczesnie bezstronna. S7 uzytkowalem kupe czasu i od poczatku do konca chodzil bardzo szybko i plynnie, spadkow plynnosci z uplywem czasu nie bylo kompletnie zadnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

To nie tylko moja opinia. Wczesniej przygody z Xiaomi,Huawei,Honor i czuć różnice. Kolega zatwardziały samsungowiec też był w szoku ;D 

Nie piszę że jest tragedia,bo korzysta się naprawdę przyjemnie. I im dłużej się używa tym się zapomina o tym. Świetne przydatne rzeczy w nakładce(jak np ekran krawędziowy).  Ale jak jadę do matki i wezmę jej Honora 8(którego miałem wczesniej) to od razu zauważam różnice :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Mam z 5 czy 6 screenów z forum lub portalu od ludzi, którzy narzekają na mulastość S8. I są to ludzie mający z czymś porównanie. Wrzucić wam? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    37 minut temu, stark2991 napisał:

Mam z 5 czy 6 screenów z forum lub portalu od ludzi, którzy narzekają na mulastość S8. I są to ludzie mający z czymś porównanie. Wrzucić wam? :)

Jasne dawaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inaczej się tego chyba skomentować nie da :HIHOTEK:

dodana zawartość

W dniu 14.03.2018 o 16:07, stark2991 napisał:

Mam z 5 czy 6 screenów z forum lub portalu od ludzi, którzy narzekają na mulastość S8. I są to ludzie mający z czymś porównanie. Wrzucić wam? :)

A ja mogę wrzucic tysiące opinii zadowolonych użytkowników s8 którzy potwierdzają szybkość płynność i niezawodność s8. I będzie tych opinii zdecydowanie więcej niż forumowych marudzacych hejterow Samsunga. Też mam wrzucic? Masakra...ręce opadają... :megusta:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    7 minut temu, somebody101 napisał:

...ręce opadają... 

Z tym się zgodzę.

Sens posiadania super Sśajsu, Lśajsu, Hśajsu itd. nie wynika bynajmniej z chęci posiadania super wydajnego smartfona.

100% użytkowników w.w. nie jest w stanie wykorzystać ½ ich możliwości - z prostej przyczyny - nie stworzono jeszcze takiego oprogramowania.

Spoiler

Chyba, że producenci w tajemnicy dorzucają "koparki" do każdego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991
    Napisano (edytowane)

@somebody101

Słuchaj, ja na siłę nikogo nie przekonuję. Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Co do bycia szczęśliwym to niestety ale w naszym społeczeństwie jest dużo ludzi, którzy będą uparcie innym mówić że wszystko jest dobrze, bo albo nie widzą, albo nie chcą przyznać, że wtopili kasę w coś, co słabo działa. I nie chodzi tylko o telefony. To, że tysiące ludzi chwali Alfy czy Laguny nie zmienia faktu że u innych one się /ciach/ :) Dlatego zawsze cenniejsze są dla mnie negatywne opinie, które takim podejściem nie są zazwyczaj skażone.

@little.big.conversation

Jutro, bo mam to na kompie

Edytowane przez Baron Rafau
    Wycięto ordynarne słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
      W dniu 14.03.2018 o 18:09, stark2991 napisał:

Co do bycia szczęśliwym to niestety ale w naszym społeczeństwie jest dużo ludzi, którzy będą uparcie innym mówić że wszystko jest dobrze, bo albo nie widzą, albo nie chcą przyznać, że wtopili kasę w coś, co słabo działa.

Twoja teoria trochę się kłóci z jednym faktem: dlaczego mnóstwo ludzi po zakupie jednego mulowatego Samsunga, potem kupuje następnego? To też żeby udowodnic wszystkim i udawać że jest się zadowolonym? Przeciez to już pod masohizm podpada nie sądzisz? Mnóstwo ludzi jest również na naszym forum którzy kupili coś z innej marki A potem i tak wracają do flagowca Samsunga. Trochę dużo takich rzeczy kłóci się z twoją teoria. Wyjasnisz nam dlaczego tak się dzieje? To też zwalisz na mentalność naszego narodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Może dlatego że można się do tego przyzwyczaić. Ja po jakimś czasie już tego nie zauważam,ale jak wezmę do ręki np Honora 8 to czuć od razu. I znów kilka godzin później już tego nie zauważam :D

A że lekko zamula,to działa bardzo sprawnie. Jak dla mnie to niech jeszcze odchudzą/poprawią nakładkę i może być bdb. Bo progres jest patrząc na lagwiza a SE. Jest dużo lepiej,ale jeszcze trochę brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi