Skocz do zawartości
LG G62

Jak przenieść dane z Chrome bez logowania

Rekomendowane odpowiedzi

LG G62

Witam,

Czy znacie jakiś dobry, skuteczny sposób lub program na zrobienie kopii zapasowej zakładek, a najlepiej całości danych z google chroma bez potrzeby logowania się gdziekolwiek i synchronizacji danych? Chodzi o program działający podobnie do programu SMS Backup & Restore, który w wybranym przez nas miejscu zrobi: kopię zapasową sms, mms, historię połączeń w 1 pliku i nie wymaga połączenia z internetem, synchronizacji danych itd.

W moim przypadku jest to model telefonu lg g6 z zainstalowanym świeżo systemem Oreo, chciałbym wrócić do nougata, ale nie za bardzo widać, żeby było jakieś dobre skuteczne rozwiązanie.

Edytowane przez LG G62
    zła nazwa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiego powodu chcesz wracać na nougat jak mogę spytać?

Wyklikane na LG G6 przy pomocy apki tapetalk :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62

Odpowiedź jest bardzo prosta: bo mi się Oreo nie podoba i więcej na tego typu posty odpisywać nie będę:)

Nawet jeżeli brać pod uwagę pozostanie na Oreo to i tak jest problem z tymi zakładkami Chrome.

1 coś się podoba 2 nie musi, ja jestem w tym przypadku po stronie tych, którym się Oreo nie podoba i nie chcę utracić swoich danych w tym zakładek. Z tego co czytałem to jest więcej osób, które chciałyby jednak wrócić do Nougata. Wszystkie pliki mam tylko pytanie jak to zrobić z tymi zakładkami Chrome? Tak jak pisałem nie przekonuj mnie do Oreo bo zdecydowałem się na powrót do Nougata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi