Skocz do zawartości
RattusNorvegicus

Dock do TV - propozycje, porównania, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrzewanie się doc'a chyba jest uzależnione od wielkości matrycy, na dwóch tv 55" grzeje się bardzo, a na  mniejszy 42" już mniej jest letni. Polskie znaki uzyskujemy np przez klawiaturę SwiftKey bo (obsługuje QWERTY) klawiatura google tego nie obsuguje dlatego nie macie znakw polskich. PS. może ktoś potwierdzić grzanie się doc'a na większej matrycy np. 55"

Dzięki za sugestię! Działa już mi też na Gboard pomimo że na telefonie normalnie piszę z polskimi znakami, to jeszcze musiałem ustawić pisanie w wielu językach na dokładnie polski i jest git chociaż trochę mimo wszystko dziwne zachowanie... I że jeszcze z automatu wszedł język niemiecki jako główny...  

To wytapatałem ja. P20 pro.

PS. Coś forum przez Tapatalk nie za dobrze ostatnio działa....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pod wejście USB typ c w docku możemy wykorzystać do ładowania telefonu ? Chodzi mi o to , że podłączając pod telefon dock a do niego kable HDMI możemy jednocześnie go ładować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety na moim docku nie działa dodatkowo ładowanie :( może jak kupię coś lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki, tylko że no-name pewnie to jedno i to samo. Trzeba poczytać dokładnie dokumentację, czy usb-c to tylko wejście, czy tylko/też ładowanie. A jeśli nie, to taki no-name za 50zl też bardzo dobrze daje radę. Czasem nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym co ja wysłałem piszą o Power Delivery. Niby w tym tańszym który ty wystawiłeś też jest coś wspomniane ale tak nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze może najlepiej dopytaj, żeby się nie zdziwić. Na aukcji, gdzie ja kupowałem, jest o tym wspomniane i tak po prawdzie dla mnie to możliwość do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hbn

Witam, przymierzam się do zakupu HUBa do P20 Pro, interesuje mnie aby miał też wyjście HDMI (podłączenie do TV i tryb desktopu), na YT są filmy z działania i wygląda to całkiem obiecująco jak na moje skromne potrzeby, znalazłem w sieci model Unitek Y-3707 który ma USB typu C oraz 2x USB i jedno HDMI a dodatkowo można ładować w tym samym czasie telefon, niestety nie wiem czy zadziała on z P20stką... Czy ktoś interesował się tematem albo poleci coś sprawdzonego? (Potrzebuję 2x USB i jedno HDMI reszta nie ma znaczenia) . Z góry dzięki za pomoc :lol:

Edytowane przez Gwozdek
    Połączyłem z istniejącym już tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem, zobaczymy co z tego będzie. Najwyżej zwrot :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi