Skocz do zawartości
paradox2604

Motorola Moto G6 - dyskusja ogólna, wrażenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

witam ma ktos moto g6 jak telefon sie sprawuje czy bedzie lepszy od P9 lite z 2016r???

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Ja mam narazie super działa szybko , ogólnie wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie jak na średnio półkowca. Ma slot na dwie karty i jeszcze na kartę pamięci , złącze mini Jack, USB C ładowarkę turbo. Przy normalnie użytkowaniu bateria starcza na 1.5 dnia. to na razie tyle

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok kupilem ja wlasnie dzis i mam kilka pytan jak zmienic miejsce zapisu aplikacji? bo wszystko instaluje mi sie na telefonie zamiast na karcie  i czy wy tez macie tak slaby zasieg  2g niby ta sama siec a w poprzednim tel na tej samej  karcie pokazywalo mi 5 kresek a tu 4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Nie zauważyłem zmniejszonego zasięgu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok bawilem sie caly dzien tym telefonem  wiec napisze co nieco o nim telefon to straszny badziew odradzam go kupywac   masz strasznie slaba antene 2g praktycznie jej brak,nie mozna  zmieniac miejsca zapisu aplikacji wiec  po co dawali slot na karte pamieci ? chyba tylko na zdjecia z aparatu ktore sa kiepskie, telefon ma strasznie utrudnione manewrowanie nawet  napisanie sms  to rzecz nad ktora trzeba poglowkowac bo przez ikone wiadomosci poprostu sie nie da  moja ocena to 1/5 telefon poprostu do niczego wiecej przy nim sie bedziecie denerwowac niz uzytkowac  jutro oddaje do sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

ok bawilem sie caly dzien tym telefonem  wiec napisze co nieco o nim telefon to straszny badziew odradzam go kupywac   masz strasznie slaba antene 2g praktycznie jej brak,nie mozna  zmieniac miejsca zapisu aplikacji wiec  po co dawali slot na karte pamieci ? chyba tylko na zdjecia z aparatu ktore sa kiepskie, telefon ma strasznie utrudnione manewrowanie nawet  napisanie sms  to rzecz nad ktora trzeba poglowkowac bo przez ikone wiadomosci poprostu sie nie da  moja ocena to 1/5 telefon poprostu do niczego wiecej przy nim sie bedziecie denerwowac niz uzytkowac  jutro oddaje do sieci

Dziwne nic oprócz tego przenoszenia bo jest mi ono narazie nie potrzebne nie występuje u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Na aplikacje macie 32(20+) lub 64(52+) w pamięci wewn., na kartę - po ustawieniu jej jako p.wewn.(mija się z celem). Jest tak od Androida 6 a wcześniej można było przenosić tylko część składników aplikacji.

Wiadomości - otwierasz apkę, ➕, klepiesz nr/nazwę, niżej piszesz i wysyłasz. Z kontaktów - klikasz kontakt(ikonę), kółko/kopertę, piszesz i wysyłasz.

Inne sposoby pisania/wysyłania nie są mi znane. Jak to robiłeś wczesniej?

@paradox2604

Ps.

Od 2G i 3G odchodzą nasi operatorzy - "przekierowują moc" na Lte+.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Dla mnie apka wiadomości jest intuicyjna ale to przecież nie problem zainstalować inna gosms chompsms co do zdjęć uważam choć nie jestem jakimś wybitnym fotografem że są dobre. Może trafił ci się jakiś ferelny egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok moze faktycznie moj egzemplaz okazal sie wadliwy zasieg 2g 3g lub lte gubi nawet w duzych miastach  dzis bylem w salonie porownywalismy zasieg lte  on na swoim mial max a ja 3 kreski ? zenada, po drugie jak robie zdjecie aparatem i chce zobaczyc podglad to obraz w calym telefonie odrazu sie zciemnia i nie da sie nic zobaczyc mimo iz mam wylaczone autamatyczna jasnosc jakas wada czy tak jest? co do smsow no wlasnie + sie nie da bo gdy go wciskam i dodajejakas osobe to nie pojawia mi sie okienko wpisywania textu musze wejsc w kontakty  wybrac  osobe i tam  wyprac napisz wiadomosc innej opcjji nie  ma no chyba ze sa juz jakies sms to wtedy mozna pisac poprzez kontynuacje smsa ale utworzyc nowego poprzez przycisk + nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Dziwne ,teraz to sprawdziłem i działa jak swierzy system to zrób factory i sprawdź jak będziesz miał problemy to do salonu i wymien.

dodana zawartość

Oto foty cbb8d0e53824d9215c2a93d9ef42a420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi