Skocz do zawartości
paradox2604

Motorola Moto G6 - dyskusja ogólna, wrażenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

grubasq
    Napisano (edytowane)

Ja to rozumiem tylko dlaczego na jednym leciwym androidzie 6.0 mam a na 8.0 nie, te same konta google. Logiczne jak na jednym jest tobie na drugim powinno być przy tym samym koncie

Wytaptane z mojej motki g(6)

Edytowane przez Kitten
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tor
    Napisano (edytowane)

@grubasq

Mam wszystko zawsze zaktualizowane ale jeszcze nie mam polskiego, nigdy też wcześniej się nawet na chwilę nie pojawił jak u niektórych, próby wymuszenia różnymi metodami też nic nie dawały.

Spoiler

Screenshot_20190115-121117~2.png

Edytowane przez Kitten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Tor tak samo ja , tylko chodzi o to czemu na jednym jest a na drugim nie ma, przy tym samym koncie Google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten
    Napisano (edytowane)

Gdzieś wyczytałem, że Google wprowadza usługę sukcesywnie dla urządzeń ( a nie dla kont). W końcu wszyscy ją dostaniemy. To tak samo jak z OTA - powoli i metodycznie.

Oficjalnie rusza asystent 15 stycznia -

Cytat

Na 15 stycznia 2019 roku Google zaplanował premierę produktową. Oficjalnie nie powiedział o co chodzi, ale my dobrze wiemy, o co. Asystent Google oficjalnie prze Pełne wdrożenie Asystenta u użytkowników w Polsce może może potrwać nawet kilkanaście dni. Ale nie zdziwcie się, jeśli pojawi się u was już dzisiaj wieczorem lub w nocy. mówi w języku polskim.

Edytowane przez Kitten
    Dodałem odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tor
    Napisano (edytowane)

Dzisiaj po północy czyli 17.01.2019 pojawił się na moim Moto G6 Asystent Google po polsku 👍

Można oczywiście doinstalować skrót na pulpit do wywołania zamiast przycisku home:

SKLEP

Edytowane przez tor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj rano pojawił się też u mnie w Moto G6 Plus. Radość wielka.

Super zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

U mnie też zobaczymy jak w praniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Zakupiłem wczoraj Moto G6 Play i mam problem z Internetem czego nie było przy moim poprzednim telefonie

Chodzi mi o ładowanie filmów np na YouTube i Instagramie (na razie tu zauważyłem problem)

Filmy lądują się tak jakbym miał dosyć słabe połączenie z internetem i się zacinają a korzystam z dobrego Wi-Fi i w starym telefonie nie mam tego problemu. Ma ktoś jakieś rady odnośnie tego jak to naprawić? Sam próbowałem w Ustawieniach znaleźć coś dotyczącego danych na aplikację ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Wrażenia moje po dwóch dniach użytkowania, bardzo na plus. Czytnik linii papilarnych: nie sądziłem, że cokolwiek będzie wstanie dorównać Huawei. Rozpoznawanie twarzy: bardzo dobrze i szybko działa, nawet w słabszym oświetleniu. GPS w końcu dokładnie rozpoznaje kiedy jestem w domu i robi to niemal natychmiast po włączeniu. Responsywność ok, choć zdarza się przycięcie w najprostszych sytuacjach jak np wejście w wiadomości. Zamiast takich aplikacji jak LinkedIn, czy Outlook Lenovo mogło dać te, które trzeba dosysać osobno, aby np mieć tak prostą funkcję na belce, jak wyciszanie dzwonka. Ogólnie uznaję że tel wart tych 7 stów, jako nowy, pod warunkiem że nie ma się ani grosza więcej 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi