Skocz do zawartości
the_naturat_com

S7 Edge z ROOT'em, customy, modyfikacje, kernele, etc... - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

@dekadan kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

jak to o co chodzi zainstalowałem ten pie custom z Twojego linku i nie mam modemu wrodziłem do civza i modem jest

dodana zawartość

pisze modem nierozpoznany a wiadomo bez modemu nie masz sieci

dual speaker mi nie chodzi na tym najnowszym cizie zaraz wywalę ten tel przez okno. Dlaczego nie mam modemu po zainstalowaniu tego portu a najnowsza aktualizacja odinem konczy sie zaraz po odpaleniu failem

Chciałem postawić tel od nowa odinem ściągnąłem najnowszą wersdje ale zaraz wywyala fail teraz zostaja tylko customy ktore nie dzialaja tak jak dzialaly kiedys wszysztkie mody itp nic nie dziala no dual speaker nie odpalisz nie wiedziec czemu, magisk jest viper dxziala ale dual nie

podaj mi modem i bootloader jaki masz zainstalowany na tym pie w linkach, instalacja przez odin

Edytowane przez dekadan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dekadan daj log z Odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ze tak zapytam - którego Odina używasz? nie jakiegoś starszego?

jestes pewien, że pliki dobrze umieszczasz w Odinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dekadan

U mnie działa na Bootloaderze i Modemie od starszej wersji Oreo 8.0, więc tu nie ma znaczenia jaka wersja modemu 

Screenshot_20190612-223759.thumb.jpg.f5f643f8b9a82822af96e334119b87ac.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po niespełna 2 tygodniach używania romu w wersji  CivZ śmiało mogę powiedzieć, ze jest to dobry wybór. Stabilny szybki nie zużywa zasobów. Telefon mam na 2 karty i obie cały czas działają, idzie spokojnie wytrzymać na tym sofcie 2 dni bez ładowania. Wifi praktycznie wyłączane tylko na noc do tego kilka godzin transmisji danych kilkanaście telefonów, smsów trochę zabawy bo jeszcze dopracowujemy całość i da się żyć. Nie jest źle, można powiedzieć rom dobrze zrobiony oczyszczony z zbędnych aplikacji, ja do zamrażania używam jeszcze Ice Box więc to czego nie potrzebuję jest zamrażane. Przez to też oszczędzam zasoby, na początku było coś słabiej ale też i ekran praktycznie nie gasł a to jest coś pobiera najwięcej energii.

Mam do Was pytanie a mianowicie jaka aplikacja w systemie odpowiada za informację o tym kiedy ktoś ostatnio dzwonił. Dokładnie chodzi o informację przy odbieraniu połączenia powinna być informacja o tym kiedy ostatnio rozmawiałem z daną osobą. Chyba najlepiej z tego co widziałem ma to menu rozbudowane wersja S4 bo jest dokładna informacja o ostatnich połączeniach, smsach od tej osoby i to wszystko na ekranie odbierania. U mnie obecnie nie wyświetla się żadna informacja, tam może 2 razy ją widziałem u siebie jakoś pojawiła się losowo. Obecnie nic się nie wyświetla, fakt zmieniałem modemy z pod TWRP ale wróciłem do dedykowanego, też zmieniłem apk SamsungInCallUi w systemie na inne wersje i też nic to nie zmieniło.

Chodzi mi o tą informację:

Spoiler

Samsung-Galaxy-S7-Black.thumb.png.4781f361e551cac69673580155640c9c.png

Edytowane przez szafarzM723G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi