Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
    Tak jak w temacie szukam apki do wyczyszczenia danych z telefonu (dane logowania, hasła w aplikacjach etc) przed sprzedażą coś na zasadzie programu dban do dysków twardych PC/laptopa. Znalazłem kilka aplikacji w Google Play w tym 2 wersje płatne, ale nie wiem która spełni swoje zadanie i będzie skuteczna...  która będzie najlepsza albo którą polecacie, a nie mam jej na screenach? :) fajnie byłoby jakby była to apka bezpłatna, ale płatna też może być ;) byłbym wdzięczny również za opinię osób, które używały którąś z aplikacji :) Z Góry Wielkie Dzięki za Pomoc :)

Screenshot_20180608-031936.png

Screenshot_20180608-031943.png

Screenshot_20180608-031949.png

Screenshot_20180608-031954.png

Screenshot_20180608-031958.png

Screenshot_20180608-032003.png

Screenshot_20180608-032019.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Usuń wszelkie konta(Google, Samsung...) z fona i zrób reset do fabrycznych.

Raz uruchom bez dodawania kont.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goldi01

Tak jak kolega pisze do tego możesz wgrać na nowo soft i znowu reset a kartę sd możesz formatować w kompie i są programy na pc do bezpiecznego usuwania danych jakiego byś nie użył będzie dobry. A poza tym szczerze to format wystarczy bo jak ktoś się zna i potrafi odzyskać twoje " intymne zdjęcia " to zrobi to, nawet jak użyjesz programu do bezpiecznego kasowania danych. Ale jeśli nie jesteś urzędnikiem państwowym, tajnym agentem czy gwiazdą kina to nikt nie chce się bawić i raczej nie robi tego żeby zobaczyć twoje dane z telefonu... Więc spokojnie zrób format i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok ☺️ znaczy zdjęcia etc mam na karcie pamięci, więc bez problemu ☺️ chodziło mi o hasła, loginy, dane do aplikacji etc, bo tylko to było dla mnie ważne ? jak mówicie, że sam format wystarczy to tak zrobię ☺️ Można zamknąć temat ?

Edytowane przez wierzba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi